iphone14

Apple zawiesza współpracę z BOE

Apple prawie usunął chińskiego producenta wyświetlaczy BOE z łańcucha dostaw iPhone’a 13 po tym, jak odkrył zmiany projektowe w panelach OLED.

Według południowokoreańskiej publikacji The Elec, firma wyprodukowała „niewielką ilość” paneli OLED do 6,1-calowego iPhone’a 13 od lutego. Początkową przyczyną spadku produkcji był brak układów scalonych sterowników wyświetlacza, ponieważ dostawca LX Semicon nadawał priorytet zamówieniom od LG Display.

Apple zawiesza współpracę z BOE ciekawostki BOE, Apple  Apple prawie usunął chińskiego producenta wyświetlaczy BOE z łańcucha dostaw iPhone'a 13 po tym, jak odkrył zmiany projektowe w panelach OLED. iphone13 2

Ponadto BOE przeprojektowało panele OLED, zwiększając szerokość cienkowarstwowych obwodów tranzystorowych. Po tym, jak Apple odkrył zmiany, nakazał BOE wstrzymanie produkcji.

Nie jest jeszcze jasne, czy Apple będzie współpracować z tym dostawcą w przyszłości, jednak przed tym incydentem BOE wyprodukowało około 10% wszystkich paneli OLED dla iPhone’a 12 i iPhone’a 13 w 2021 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top