Belkin pracuje nad adapterem, który umożliwi słuchanie muzyki z iPhone, iPad na dowolnym głośniku przez AirPlay 2 polecane, ciekawostki Belkin Soundform Connect, Belkin adapter AirPlay 2, belkin, AirPlay 2, adapter  Firma Belkin pracuje nad nowym adapterem, który umożliwi użytkownikom podłączenie dowolnego głośnika przez AirPlay 2 i HomeKit. glosnik

Belkin pracuje nad adapterem, który umożliwi słuchanie muzyki z iPhone, iPad na dowolnym głośniku przez AirPlay 2

Firma Belkin pracuje nad nowym adapterem, który umożliwi użytkownikom podłączenie dowolnego głośnika przez AirPlay 2 i HomeKit.

W oparciu o dokumenty z FCC, które wyciekły, mały adapter o nazwie ?Belkin Soundform Connect? będzie zasilany przez kabel USB-C i będzie posiadał dwa wyjścia audio optyczne oraz przez mini-jack 3,5 mm. Po podłączeniu urządzenia audio do adaptera, iPhone, iPad lub inne urządzenie Apple wykryje je jako głośnik AirPlay 2.

Belkin pracuje nad adapterem, który umożliwi słuchanie muzyki z iPhone, iPad na dowolnym głośniku przez AirPlay 2 polecane, ciekawostki Belkin Soundform Connect, Belkin adapter AirPlay 2, belkin, AirPlay 2, adapter  Firma Belkin pracuje nad nowym adapterem, który umożliwi użytkownikom podłączenie dowolnego głośnika przez AirPlay 2 i HomeKit. belkin airplay 2

Dzięki obsłudze AirPlay 2 możliwe będzie na przykład strumieniowe przesyłanie dźwięku z iOS i macOS do wielu urządzeń AirPlay 2 w tym samym czasie, takich jak HomePod, Apple TV, a nawet inne inteligentne głośniki, takie jak Sonos. AirPlay 2 oferuje również mniejsze opóźnienia w porównaniu z pierwszą wersją protokołu i innymi bezprzewodowymi technologiami audio, ponieważ opiera się na Wi-Fi, a nie na Bluetooth.

Belkin pracuje nad adapterem, który umożliwi słuchanie muzyki z iPhone, iPad na dowolnym głośniku przez AirPlay 2 polecane, ciekawostki Belkin Soundform Connect, Belkin adapter AirPlay 2, belkin, AirPlay 2, adapter  Firma Belkin pracuje nad nowym adapterem, który umożliwi użytkownikom podłączenie dowolnego głośnika przez AirPlay 2 i HomeKit. HomeKit

Dokumenty FCC sugerują, że oprócz AirPlay 2, Soundform Connect firmy Belkin będzie obsługiwał także HomeKit. HomeKit dla inteligentnych głośników umożliwia przypisanie urządzenia do pokoju, dzięki czemu możesz poprosić Siri o odtwarzanie utworów lub podcastów w określonym pomieszczeniu, takim jak kuchnia lub salon. Ponadto użytkownicy mogą również zdalnie sterować odtwarzaniem za pośrednictwem aplikacji Home.

Według wstępnych informacji nowy adapter firmy Belkin będzie sprzedawany za cenę bliską 100 USD. Akcesorium powinno pojawić się na rynku w najbliższych miesiącach.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry