Black Friday Week ? tydzień niesamowitych okazji w ThinkStore, czyli kilkaset produktów nawet o 60% taniej polecane, ciekawostki ThinkStore, Promocja, czarny piątek, black week  No i stało się! W ThinkStore.pl ruszył właśnie tydzień niesamowitych okazji i promocji. Od dziś do końca tygodnia znajdziecie wiele świetnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oto więcej szczegółów. BlackWeek

Black Friday Week ? tydzień niesamowitych okazji w ThinkStore, czyli kilkaset produktów nawet o 60% taniej

No i stało się! W ThinkStore.pl ruszył właśnie tydzień niesamowitych okazji i promocji. Od dziś do końca tygodnia znajdziecie wiele świetnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oto więcej szczegółów.

Już dziś, już teraz w ThinkStore.pl ruszyły dwie specjalne promocje.

Black Friday Week ? tydzień niesamowitych okazji w ThinkStore, czyli kilkaset produktów nawet o 60% taniej polecane, ciekawostki ThinkStore, Promocja, czarny piątek, black week  No i stało się! W ThinkStore.pl ruszył właśnie tydzień niesamowitych okazji i promocji. Od dziś do końca tygodnia znajdziecie wiele świetnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oto więcej szczegółów. thinkstore 650x175

Poniedziałek – Czwartek

Pierwsza promocja, która wystartowała już dziś potrwa do czwartku. Promocja polega na tym, że ceny wielu produktów będą z każdym dniem? spadać. W poniedziałek, czyli już dziś ceny na wiele produktów zostały obniżone o 30%. We wtorek spadną o kolejne 10%, czyli do 40%, a środę już o 50%, a w czwartek o 60%!

Tylko teraz uważajcie. Bardzo ważna rzecz! Liczba przecenionych produktów jest ograniczona. Tak więc możecie kupić dany przeceniony sprzęt od razu dziś z 30-procentową zniżką, albo poczekać jeden, dwa lub trzy dni, aż cena spadnie, ale wtedy ryzykujecie, że produkt zostanie wcześniej wyprzedany.

Druga promocja, która także ruszyła już dziś to Black Deal. Polega ona na tym, że każdego dnia od poniedziałku do czwartku znajdziecie w sklepie jeden bardzo interesujący, specjalnie wybrany na tę okazję produkt, który będziecie mogli kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie. Promocja na każdy z nich będzie trwała tylko 24 godziny.

Czwartek

Ta promocja przeznaczona jest tylko dla subskrybentów. Otóż w czwartek zostanie wystały do nich specjalny newsletter z wyjątkowi promocjami ? informacja o promocjach nie pojawi się na stronie ThinkStore. Jedyną możliwością, żeby uzyskać do nich dostęp jest po prostu zapisanie się do newslettera.

Zapisać się możecie poniżej.

Zapisz się

* Pola wymagane

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając link w stopce otrzymanego newslettera. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Piątek

Black Friday 2019! W ten dzień w ThinkStore.pl znajdziecie ponad 300 przecenionych produktów w mega atrakcyjnych cenach. Zniżki będą sięgać do 60%! Wśród nich wiele najlepszych akcesoriów do iPhone’a, iPada, MacBooka, Apple Watcha czy AirPodsów.

Uwaga! Promocje ruszają każdego dnia zaraz po północy!

A już w poniedziałek? Cyber Monday! Kolejne magapromocje. Ale o szczegółach tej napiszemy Wam pod koniec tygodnia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry