applewatch

Bloomberg potwierdza: Apple Watch „Extreme Sports” nadchodzi

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad Apple Watch „Extreme Sports” wersją zegarka, która będzie wyposażona w większy ekran i metalową obudowę, która lepiej wytrzyma wstrząsy i upadki.

Skierowany do sportowców, wędrowców i innych użytkowników, którzy chcą używać swojego Apple Watch w bardziej ekstremalnych warunkach, model Extreme Sports może być największym smartwatchem w historii Apple. Według Gurmana, nowy wyświetlacz będzie miał przekątną prawie dwóch cali i będzie większy od standardowych modeli Apple Watch Series 8.

Bloomberg potwierdza: Apple Watch „Extreme Sports” nadchodzi ciekawostki wytrzymaly apple watch, apple watch do sportow ekstremalnych, apple watch 8, Apple Watch „Extreme Sports”  Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad Apple Watch „Extreme Sports” wersją zegarka, która będzie wyposażona w większy ekran i metalową obudowę, która lepiej wytrzyma wstrząsy i upadki. applewatch8

Nowy model będzie miał około 7 procent więcej powierzchni ekranu niż 45-milimetrowy Apple Watch Series 7 i rozdzielczość ekranu 410 x 502 piksele. Gurman spekuluje, że Apple może wykorzystać dodatkowy obszar wyświetlacza, aby zapewnić wiele metryk fitness jednocześnie na tarczy zegarka urządzenia.

Obecnie nie wiadomo, jak Apple nazwie nowy Apple Watch, ale wiemy, że będzie on zawierał zwiększoną odporność na wstrząsy i upadki dzięki zastosowaniu metalowego materiału, który jest mocniejszy od aluminium. Pojawi się też bardziej wytrzymałe szkło na ekranie, a także większa bateria, która pozwoli na dłuższy czas treningu i sesji sportowych.

Apple Watch Series 8, Apple Watch “Extreme Sports” oraz nowy Apple Watch SE mają zostać wydane jesienią, prawdopodobnie razem z nowym iPhone 14.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top