ios15.5 1

Co nowego w iOS 15.5 – wszystkie nowości na filmie

iOS 15.5 został już oficjalnie wydany, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was krótkie wideo na którym widzimy wszystkie najważniejsze nowości i zmiany jakie pojawiły w nowym systemie Apple.

Poniżej mam dla Was nagranie na którym znajdziecie wszystkie nowości jakie pojawiły się w iOS 15.5. Nie są to niestety jakieś wielkie zmiany, a raczej bardziej kosmetyka. Apple jest już raczej nastawione na system iOS 16 i wcale nas to nie dziwi.

Autorem powyższego nagrania jest appleinsider. Jeśli chodzi o oficjalna listę zmian w iOS 15.5 to wyglada ona nastepująca:

System iOS 15.5 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Nowe ustawienie w aplikacji Podcasty pozwala ograniczać liczbę odcinków przechowywanych na iPhonie oraz automatycznie usuwać starsze odcinki.
  • Usunięto błąd, przez który część automatyzacji dla domu uruchamianych przez przyjście lub wyjście osób mogła nie działać.

Pamiętajcie również o tym, że iPadOS 15.5 nie jest kompatybilny z macOS 12.3. Pisaliśmy o tym kilka godzin temu. więcej na ten temat przeczytacie tutaj – iPadOS 15.5 nie jest kompatybilny z macOS 12.3

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top