Dropbox z obsługą czipów M1 wreszcie dostępny ciekawostki dropbox z osluga m1, dropbox m1, download, apple silicon  Dropbox w końcu wypuścił natywną wersję swojej aplikacji, która jest kompatybilna z najnowszymi czipami Apple M1. dropbox 1300x700

Dropbox z obsługą czipów M1 wreszcie dostępny

Dropbox w końcu wypuścił natywną wersję swojej aplikacji, która jest kompatybilna z najnowszymi czipami Apple M1.

Po wielu krytykach otrzymanych w ostatnich miesiącach za opóźnienie w uruchomieniu wersji zoptymalizowanej pod Maca M1, aplikacja dostosowana pod czipy M1 wreszcie została wypuszczona.

Dropbox z obsługą czipów M1 wreszcie dostępny ciekawostki dropbox z osluga m1, dropbox m1, download, apple silicon  Dropbox w końcu wypuścił natywną wersję swojej aplikacji, która jest kompatybilna z najnowszymi czipami Apple M1. dropbox1

Nowa wersja Dropbox oferuje pełne wsparcie dla układu M1 i działa natywnie na wszystkich Macach Apple Silicon. Po pobraniu nowego pliku aktualizacji jest on identyfikowany jako „arm64”, co oznacza, że ​​jest zgodny z architekturą ARM układów M1, M1 Pro i M1 Max.

Z nieznanego powodu na aktualizację musieliśmy czekać ponad rok. Posiadanie aplikacji działającej natywnie na Apple Silicon oznacza pełne wykorzystanie możliwości układu M1 i jego wariantów. W rezultacie oprogramowanie działa szybciej, a także zużywa mniej energii, co jest świetną wiadomością dla użytkowników MacBooków.

Wszyscy użytkownicy mogą teraz pobrać Dropbox Beta (wersja 140.3.1903) zgodną z M1 z tego linku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top