publiczna beta iOS 15.2

Drugie publiczne bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dostępne

Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło im drugą publiczną betę iOS 15.4 i iPadOS 15.4.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS. 

Nowości i zmiany w iOS 15.4

Drugie publiczne bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dostępne ciekawostki Update, publiczna beta iOS 15.4, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło im drugą publiczną betę iOS 15.4 i iPadOS 15.4. iOS15 publiczna

Zmian jest kilka. Dodano obsługę Tap To Pay, usprawniono działanie Face ID przy założonej maseczce itd. Więcej na temat możecie przeczytać poniżej.

Publiczna beta iOS 15.4 | iPadOS 15.4 – czy instalować?

Drugie publiczne bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dostępne ciekawostki Update, publiczna beta iOS 15.4, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło im drugą publiczną betę iOS 15.4 i iPadOS 15.4. iOS15.4

Naszym zdaniem śmiało możecie instalować. Po kilka dniach użytkowania nie zauważyliśmy żadnych problemów z działaniem systemu. Telefon się nie zawiesza, aplikacje działają. Z baterią także jest wszystko ok. Aby zapisać się beta testów iOS 15.3 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top