OneTech10.09.2019
Dwa z trzech tegorocznych iPhone’ów otrzymają zupełnie nowe nazwy. Nie takie jak do tej pory myśleliśmy

Do prezentacji pozostało już tylko kilka godzin, więc do sieci trafia coraz więcej informacji na temat tegorocznych iUrządzeń od Apple.

Najnowsze z nich mówią o nazwach tegorocznych iPhone’ów. Jeszcze wczoraj myślano, że smartfony będą się nazywać iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Tak nie będzie.

Dwa z tegorocznych smartfonów otrzymają zupełnie nowe nazwy. Liczba w nazwie zostanie zachowana tylko w modelu z ekranem LCD, czyli w tym, który zastąpi iPhone’a XR. Ten iPhone ma nazywać się po prostu iPhone 11. Pozostałe dwa modele otrzymają nazwy iPhone Pro oraz iPhone Pro Max bez żadnych cyfr.

Nie jest jasne, dlaczego Apple ponownie zmienia zasady nazewnictwa swoich smartfonów. Ponadto są pytania do iPhone’a 11. Jego nazwa wskazuje na to, że to on jest bezpośrednim potomkiem iPhone’a X (ponieważ był to iPhone 10) i iPhone’a Xs, ale tak nie jest, bo jest to następca iPhone’a XR.

Źródła podają również, że dziś Apple wprowadzi także nowego iPada z ekranem o przekątnej 10,2-cala. Zastąpi to iPada 9,7-cala.

Czy doniesienia są prawdziwe? Wszystkiego dowiemy się już dzisiaj po godzinie 19-tej. Jeśli nie wiesz gdzie i jak oglądać konferencję to napraszamy do tego wpisu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl