fitness+

Dwóch trenerów opuszcza Apple Fitness+

Dwóch popularnych trenerów Apple Fitness+ niespodziewanie pożegnało się z usługą, która za kilka miesięcy będzie obchodzić drugą rocznicę swojego uruchomienia.

Apple Fitness+ daje dostęp do katalogu treningów, między innymi ćwiczeń z zakresu jazdy na rowerze, treningów siłowych, treningów na bieżni (bieg i marsz) oraz jogi. Niestety usługa nie jest dostępna w Polsce.

Dwóch trenerów opuszcza Apple Fitness+ ciekawostki Apple Fitness +  Dwóch popularnych trenerów Apple Fitness+ niespodziewanie pożegnało się z usługą, która za kilka miesięcy będzie obchodzić drugą rocznicę swojego uruchomienia. 1@2x 5

Dustin Brown, do tej pory instruktor jogi w Fitness+, ogłosił swoje odejście z serwisu w poście na Instagramie.

“Po ponad dwuletnim pobycie w Stanach Zjednoczonych miałem okazję wrócić do Australii i spędzić czas w moich pracowniach z moją społecznością” – napisał Brown.

“Podążam za i słucham swojego serca i zdecydowałem się na powrót do Melbourne! Oznacza to, że mój czas w Apple Fitness+ dobiega końca.”  – Brown był częścią serwisu od momentu jego uruchomienia.

Betina Gozo, która była instruktorem core i siły, również poinformowała, że po dwóch latach opuści zespół Apple Fitness+.

“Ze smutkiem dzielę się z Wami wiadomością, że mój czas w zespole trenerów Fitness+ dobiega końca. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam być częścią tego niesamowitego zespołu w Los Angeles. Oddanie, charakter, wiedza i ciężka praca każdego z Was jest nienaganna.”

Apple Fitness+ został początkowo wprowadzony 14 grudnia 2020 roku i od tego czasu zyskał nowe typy i programy treningowe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top