musk 1

Elon Musk na zawsze zrówna iPhone’a i Androida

Elon Musk, właściciel Twittera chce na zawsze zrównać iPhone z Androidem. W jaki sposób? Wielu z Was nie będzie zadowolonych z tej decyzji.

CEO Twittera Elon Musk planuje usunąć funkcję na platformie, która dostarcza szczegółów na temat rodzaju urządzenia używanego do tweetowania, informacji, która zawstydziła producentów Androida w ostatnich latach, ponieważ krytykowali Apple nad platformą tweetującą z iPhone’ów.

Musk stwierdził w tweecie, że Twitter usunie frazę “Twitter for iPhone” lub “Twitter for Android”, ponieważ jest to “marnowanie miejsca na ekranie”. CEO powiedział, że nikt nawet nie wie, dlaczego funkcja została wprowadzona w pierwszej kolejności.

Szczegóły dotyczące urządzenia użytego do tweetowania były wielokrotnie wykorzystywane do zawstydzania osób promujących smartfony z Androidem. W 2019 roku na przykład pracownik Huawei życzył zwolennikom Huawei szczęśliwego nowego roku, ale użył do tego iPhone’a. Zrzut ekranu z tweeta rozszedł się wirusowo, a zaangażowani pracownicy zostali ukarani grzywną za spowodowanie “szkody dla marki Huawei”.

Elon Musk na zawsze zrówna iPhone'a i Androida ciekawostki Twitter, Elon Musk  Elon Musk, właściciel Twittera chce na zawsze zrównać iPhone z Androidem. W jaki sposób? Wielu z Was nie będzie zadowolonych z tej decyzji. huawei

W ciągu ostatnich kilku lat pracownicy Samsunga zamieszczali na Twitterze informacje o promocjach firmy, korzystając z iPhone’a, a niektóre gwiazdy również popełniały podobne błędy.

Nie wiadomo, kiedy tagi urządzeń zostaną usunięte, ale w tej chwili funkcja jest nadal aktywna. Musk stwierdził również, że poinstruował pracowników Twittera, aby wyłączyć nieokreślony “microservices” bloatware, ponieważ “mniej niż 20 procent jest potrzebne do funkcjonowania Twittera”.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top