musk 1

Elon Musk na zawsze zrówna iPhone’a i Androida

Elon Musk, właściciel Twittera chce na zawsze zrównać iPhone z Androidem. W jaki sposób? Wielu z Was nie będzie zadowolonych z tej decyzji.

CEO Twittera Elon Musk planuje usunąć funkcję na platformie, która dostarcza szczegółów na temat rodzaju urządzenia używanego do tweetowania, informacji, która zawstydziła producentów Androida w ostatnich latach, ponieważ krytykowali Apple nad platformą tweetującą z iPhone’ów.

Musk stwierdził w tweecie, że Twitter usunie frazę “Twitter for iPhone” lub “Twitter for Android”, ponieważ jest to “marnowanie miejsca na ekranie”. CEO powiedział, że nikt nawet nie wie, dlaczego funkcja została wprowadzona w pierwszej kolejności.

Szczegóły dotyczące urządzenia użytego do tweetowania były wielokrotnie wykorzystywane do zawstydzania osób promujących smartfony z Androidem. W 2019 roku na przykład pracownik Huawei życzył zwolennikom Huawei szczęśliwego nowego roku, ale użył do tego iPhone’a. Zrzut ekranu z tweeta rozszedł się wirusowo, a zaangażowani pracownicy zostali ukarani grzywną za spowodowanie “szkody dla marki Huawei”.

Elon Musk na zawsze zrówna iPhone'a i Androida ciekawostki Twitter, Elon Musk  Elon Musk, właściciel Twittera chce na zawsze zrównać iPhone z Androidem. W jaki sposób? Wielu z Was nie będzie zadowolonych z tej decyzji. huawei

W ciągu ostatnich kilku lat pracownicy Samsunga zamieszczali na Twitterze informacje o promocjach firmy, korzystając z iPhone’a, a niektóre gwiazdy również popełniały podobne błędy.

Nie wiadomo, kiedy tagi urządzeń zostaną usunięte, ale w tej chwili funkcja jest nadal aktywna. Musk stwierdził również, że poinstruował pracowników Twittera, aby wyłączyć nieokreślony “microservices” bloatware, ponieważ “mniej niż 20 procent jest potrzebne do funkcjonowania Twittera”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top