geo

Elon Musk zatrudnił legendarnego Geohota, twórcę pierwszego Jailbreaka

Znany haker George Hotz (Geohot) twórca pierwszego na świecie Jailbreak;a iPhone; a podjął pracę w Twitterze na specjalne zaproszenie Elona Muska.

Wszystko zaczęło się po tweecie z 16 listopada, w którym Geohotz poparł ultimatum Muska. CEO Twittera powiedział, że pracownicy muszą ciężko pracować lub odejść.

Według hakera “taka postawa tworzy niewiarygodne rzeczy” i dodał, że chętnie podejmie staż w firmie. “Jasne, porozmawiajmy” – odpowiedział Musk. Kilka dni później Geohot poinformował, że wylądował na trzymiesięcznym stażu w firmie Twitter.

Elon Musk zatrudnił legendarnego Geohota, twórcę pierwszego Jailbreaka ciekawostki Twitter, Geohot, Elon Musk  Znany haker George Hotz (Geohot) twórca pierwszego na świecie Jailbreak;a iPhone; a podjął pracę w Twitterze na specjalne zaproszenie Elona Muska. Twitter

Pierwszą rzeczą, którą zrobi haker, jest uproszczenie zaawansowanego wyszukiwania, oszczędzając użytkownikom konieczności ręcznego wypełniania wszystkich filtrów. Geohot był pierwszą osobą na świecie, która stworzyła jailbreak dla iPhone’a. Znany jest również z zhakowania konsoli PlayStation 3, za co został pozwany.

W 2015 roku Geohot zaczął rozwijać autopilota i zaproponował Ilonowi Muskowi zakup licencji na wykorzystanie jego technologii Comma.ai w Tesli. Musk odrzucił ofertę, ale zaprosił Geohota do pracy w Tesli. Haker odmówił.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top