finalcutpro ipad

Final Cut Pro i Logic Pro na iPad już dostępne!

Wreszcie nadszedł ten dzień. Dwa wybitnie oczekiwane programy, Final Cut Pro i Logic Pro, są już dostępne na iPad. Można je pobrać z App Store.

Final Cut Pro, znane i cenione narzędzie do edycji wideo, zyskało swoją mobilną wersję. Twórcy wideo docenią szereg funkcji, które to narzędzie oferuje na iPadach. Z funkcji, które warto podkreślić, na pewno zasługuje uwagi nowe “pokrętło”. Jest to innowacyjny sposób interakcji z treścią, umożliwiający przeglądanie osi czasu, zmienianie kolejności klipów i wiele więcej. Poza tym, rysowanie na żywo pozwala twórcom rysować i pisać bezpośrednio na materiałach wideo za pomocą rysika Apple Pencil. Dla posiadaczy iPadów Pro z M2 dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego przewijania i wyświetlania podglądu materiału za pomocą „najechania” rysikiem Apple Pencil.

Final Cut Pro na iPadzie obsługuje również takie funkcje jak edycja Multicam Video, Fast Cut oparty na uczeniu maszynowym i zawiera bogatą bibliotekę profesjonalnej grafiki, efektów i treści audio, dzięki którym filmy zyskują profesjonalny wygląd.

Final Cut Pro i Logic Pro na iPad już dostępne! ciekawostki tworzenie muzyki, treści audio, Sample Alchemy, rysowanie na żywo, profesjonalna grafika, Multicam Video, maska usuwania sceny, M2, Logic Pro, iPad, instrumenty programowe, Final Cut Pro, Fast Cut, efekty, edycja wideo, automatyczne przycinanie, Apple Pencil  Wreszcie nadszedł ten dzień. Dwa wybitnie oczekiwane programy, Final Cut Pro i Logic Pro, są już dostępne na iPad. Można je pobrać z App Store. FCP 1

Cechą godną podkreślenia jest maska usuwania sceny, która pozwala twórcom szybko usuwać lub zastępować tło za obiektem w klipie bez konieczności korzystania z zielonego ekranu. Ponadto, funkcja automatycznego przycinania dostosowuje materiał do formatu pionowego, kwadratowego i innych, co zdecydowanie ułatwia pracę. Aplikację możecie pobrać z App Store klikając w ten link.

Natomiast Logic Pro na iPada to kompleksowe narzędzie do tworzenia muzyki. Oferuje ono szereg funkcji do pisania piosenek, tworzenia bitów, nagrywania, edycji i miksowania. Multi-Touch sprawia, że gra na instrumentach programowych staje się naturalna i intuicyjna. Ponadto, dzięki wbudowanym mikrofonom iPadów, twórcy mogą łatwo nagrywać wokale lub instrumenty.

Logic Pro zawiera dużą kolekcję realistycznie brzmiących instrumentów i potężnych syntezatorów, w tym Sample Alchemy, nowe narzędzie do manipulacji samplerem, które może przekształcić dowolną próbkę audio za jednym dotknięciem palca. Aplikacja dostępna jest tutaj.

Cena Final Cut Pro i Logic Pro na iPad

Final Cut Pro i Logic Pro na iPad już dostępne! ciekawostki tworzenie muzyki, treści audio, Sample Alchemy, rysowanie na żywo, profesjonalna grafika, Multicam Video, maska usuwania sceny, M2, Logic Pro, iPad, instrumenty programowe, Final Cut Pro, Fast Cut, efekty, edycja wideo, automatyczne przycinanie, Apple Pencil  Wreszcie nadszedł ten dzień. Dwa wybitnie oczekiwane programy, Final Cut Pro i Logic Pro, są już dostępne na iPad. Można je pobrać z App Store. LogicPro

Obydwa te programy są dostępne w App Store, każdy w cenie 24,99 zł miesięcznie lub 249 zł rocznie z bezpłatnym miesięcznym okresem próbnym. Są one kompatybilne z różnymi modelami iPada, a ich działanie wymaga systemu iPadOS 16.4.

Te dwie aplikacje znacznie podnoszą wartość iPada jako narzędzia dla twórców, niezależnie od tego, czy ich pasją jest wideo, czy muzyka.

Z pewnością Final Cut Pro i Logic Pro na iPada będą mile widziane przez twórców na całym świecie.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 123

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top