fitness+

Fitness+ w iOS 16 beta 3 pozwala zdobywać nowe ekskluzywne nagrody

Począwszy od trzeciej bety systemu iOS 16, treningi Apple Fitness+ oferują dedykowane nagrody dla użytkowników.

W systemie iOS 15 nagrody za aktywność zdobywa się poprzez realizację określonych wyzwań, takich jak osiągnięcie nowego rekordu Move Ring, ukończenie idealnego tygodnia treningowego lub osiągnięcie 100 celów Move. Nagrody można zdobywać zarówno z treningami Fitness+, jak i bez nich, ale wraz z iOS 16 Apple oferuje użytkownikom nowy sposób na świętowanie swoich osiągnięć w Fitness+.

Nowe nagrody, dodane w iOS 16 beta 3, odnoszą się do konkretnych treningów i kategorii Fitness+ i można je rozpoznać po reprezentatywnej ikonie.

Fitness+ w iOS 16 beta 3 pozwala zdobywać nowe ekskluzywne nagrody ciekawostki nowe nagrody w Fitness+, nagrody w Fitness+, iOS 16 beta 3, Fitness  Począwszy od trzeciej bety systemu iOS 16, treningi Apple Fitness+ oferują dedykowane nagrody dla użytkowników. fitness

Nie wiadomo jeszcze ile nagród Fitness+ jest do zgarnięcia, ale pierwsi użytkownicy otrzymują nagrody po zaliczeniu kilku treningów pomiędzy pojedynczymi kategoriami i pełnymi zestawami na Fitness+. Przewidziana jest również nagroda za pierwsze ukończenie nowej kategorii treningowej Fitness+. Niektóre nagrody działają wstecz i można je zrealizować na podstawie wcześniejszych treningów zarejestrowanych w Fitness+.

Dla przypomnienia, iOS 16 pozwala również na korzystanie z aplikacji Fitness+ na iPhonie, bez konieczności posiadania Apple Watch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top