Foldgate - nadchodzi kolejna afera? polecane, ciekawostki Wideo, samsung fold, samsnug, pękające ekrany, fold  Chyba szykuje się nam nowa afera. Tym razem będzie ona związana z ekranami w najnowszych za prawie 2000 dolarów Samsungach Fold. SamsungFold

Foldgate – nadchodzi kolejna afera?

Chyba szykuje się nam nowa afera. Tym razem będzie ona związana z ekranami w najnowszych za prawie 2000 dolarów Samsungach Fold.

W ostatnich godzinach na Twitterze pojawiają się wpisy dotyczące poważnych usterek, które pojawiają się na wewnętrznym składanym wyświetlaczu w Samsungach Fold. Informacje o usterkach pochodzą od członków międzynarodowej prasy, którzy od kilku dni testują nowe urządzenie koreańskiej firmy.

Jednym z pierwszych, który zgłosił problem był Mark Gurman. Niestety nie był on jedyną osobą. W sieci pojawiły się także wpisy od The Verge i Steve Kovach.

Problem polega na tym, że w składanym smartfonie od Samsunga pęka ekran. Widać to wyraźnie na zamieszczonych poniżej Tweetach.

Foldgate - nadchodzi kolejna afera? polecane, ciekawostki Wideo, samsung fold, samsnug, pękające ekrany, fold  Chyba szykuje się nam nowa afera. Tym razem będzie ona związana z ekranami w najnowszych za prawie 2000 dolarów Samsungach Fold. brokengalaxyfold 800x533

Pęknięcia powstały podczas normalnego użytkowania. Telefony o nic nie uderzyły i nie spadły. Nie wiadomo, czy recenzenci otrzymali wadliwe sztuki, czy po prostu urządzenia za blisko 2000 dolarów są takie słabe.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry