Fortnite powraca na iOS i iPadOS! polecane, ciekawostki Wideo, jak grać w fortnite na iPhone, iPadOS, iOS, fortnite na iPhone, fortnite na iPad, Fortnite, fortnine na iPhone  Jesteś fanem Fortnite? Brakowało Ci gry na iOS i iPadOS? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Od dziś możesz ponownie grać w swoją ulubioną grę na iPhone i iPad. Jak? Już wyjaśniamy! Fortnite 1

Fortnite powraca na iOS i iPadOS!

Jesteś fanem Fortnite? Brakowało Ci gry na iOS i iPadOS? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Od dziś możesz ponownie grać w swoją ulubioną grę na iPhone i iPad. Jak? Już wyjaśniamy!

Jest to możliwe dzięki usłudze strumieniowania gier GeForce NOW, która od dziś dostępna jest zarówno na iPhone jak i iPad. Jak zatem zagrać w Fortnite i inne gry?

Fortnite powraca na iOS i iPadOS! polecane, ciekawostki Wideo, jak grać w fortnite na iPhone, iPadOS, iOS, fortnite na iPhone, fortnite na iPad, Fortnite, fortnine na iPhone  Jesteś fanem Fortnite? Brakowało Ci gry na iOS i iPadOS? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Od dziś możesz ponownie grać w swoją ulubioną grę na iPhone i iPad. Jak? Już wyjaśniamy! Fortnite

Jak grać w Fortnite na iPhone i iPad

Aby rozpocząć grę, potrzebujesz iPhone’a lub iPada z systemem iOS 14.2 / iPadOS 14.2 i gamepada. Wtedy gra jest najprzyjemniejsza.

Aby rozpocząć, musisz wykonać dwa proste kroki:

  • Otwórz stronę na swoim urządzeniu iOS.
  • Stuknij Udostępnij i przejdź do ekranu głównego.
  • Otwórz za pomocą nowej ikony na pulpicie.
  • Zaloguj się i odszukaj Fortnite.
  • Gotowe!

Zobaczcie jak to wygląda w praktyce.


I co Wy na to?!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry