freeform

FreeForm – nowa aplikacja na iPhone, iPad i Mac. Jak działa? [wideo]

Apple udostępniło system iOS 16.2 i wraz z nową aktualizacją oficjalnie udostępniono także aplikację FreeForm, którą znajdziemy także na iPadOS 16.2 i macOS Ventura 13.1.

Dla tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli, FreeForm to nowa aplikacja Apple, która będzie preinstalowana w systemie, podobnie jak Safari, Mail, Notes i tym podobne. FreeForm to nic innego jak tablica, w której możemy pisać tekst za pomocą klawiatury lub Apple Pencil na iPadzie, możemy dodawać obrazy, figury geometryczne, linki, zdjęcia, dokumenty i tak dalej.

FreeForm - nowa aplikacja na iPhone, iPad i Mac. Jak działa? [wideo] ciekawostki jak działa aplikacja FreeForm, Freeform na iphone, Freeform na ipad, FreeForm, co to jest FreeForm, aplikacja Freeform  Apple udostępniło system iOS 16.2 i wraz z nową aktualizacją oficjalnie udostępniono także aplikację FreeForm, którą znajdziemy także na iPadOS 16.2 i macOS Ventura 13.1. free1 scaled
Aplikacja FreeForm na iPad.

Jest to “biała tablica”, w której można mieć wiele elementów, co jest również bardzo przydatne do zbierania pomysłów na projekt. Najlepsze jest to, że jest to również przydatne jako narzędzie do współpracy: w rzeczywistości możemy dodać inne osoby, które będą widzieć wszystkie zmiany i dodatki, które wprowadzamy na ich oczach i mogą zrobić to samo. Bardzo przydatny dla osób pracujących zdalnie, dla studentów i na tysiąc innych okazji.

Film, który umieściliśmy poniżej wyjaśni bardziej szczegółowo wszystko, co FreeForm jest w stanie zrobić, a nam pozostaje jedynie życzyć Wam miłego oglądania.

Autorem powyższego nagrania jest macrumors. Więcej o nowych systemach możecie przeczytać poniżej.

A co Wt sądzicie o tej aplikacji? Dajcie znać w komentarzach!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top