scaryfast

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple „Scary Fast”

Zaplanowana na dzisiejszą noc konferencja Apple”Scary Fast” wzbudza szerokie zainteresowanie. Gdzie i jak oglądać prezentację na żywo? Wyjaśniamy!

Prezentacja, która jest jedną z kilku wirtualnych wydarzeń organizowanych przez firmę w tym roku, przyciągnie z pewnością wielu widzów. Podczas dzisiejszej konferencji zostaną przestawione światu nowe modele MacBooków, a także inne innowacje.

Co zobaczymy na dzisiejszej konferencji?

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple „Scary Fast" ciekawostki Youtube, transmisja na żywo, technologia, Scary Fast, Procesory M3, Magic Trackpad, magic mouse, Magic Keyboard, MacBook, Laptop MacBook Pro, konferencja Apple, iPad mini, iMac, Apple TV, akcesoria Apple  Zaplanowana na dzisiejszą noc konferencja Apple"Scary Fast" wzbudza szerokie zainteresowanie. Gdzie i jak oglądać prezentację na żywo? Wyjaśniamy! scary 5

Na konferencji przewiduje się prezentację nowych procesorów M3, M3 Pro i M3 Max. Z informacji od analityków wynika, że te zaawansowane jednostki obliczeniowe zostaną wyprodukowane w 3-nanometrowej technologii i zapewnią zauważalny wzrost wydajności w porównaniu z obecną generacją M2. Nie jest jednak prawdopodobne, aby podczas tego wydarzenia zobaczyliśmy procesor M3 Ultra – jego premiera jest spodziewana dopiero na początku 2024 roku.

Jeśli chodzi o stacjonarne komputery, oczekuje się wprowadzenia iMaca z procesorami M3. Na pewno zapewni to znaczącą poprawę wydajności w porównaniu z obecnymi modelami. Co więcej, można liczyć na wprowadzenie 32-calowej wersji iMaca, choć to jeszcze niepotwierdzone informacje.

W segmencie laptopów spodziewane są nowe MacBooki Pro 14” i 16”, które będą wyposażone w procesory M3 Pro i M3 Max. Aktualizacje mają dotyczyć głównie układów SoC, bez zasadniczych zmian w designie.

Należy również zwrócić uwagę na akcesoria. Od czasu premiery iPhone’a 15 i wprowadzenia do niego złącza USB-C, oczekuje się, że podobne zmiany zaszły w akcesoriach dla komputerów Mac, takich jak Magic Keyboard, Magic Mouse czy Magic Trackpad.

W ostatnim czasie pojawiły się także doniesienia o tym, że ma pojawić się również nowy iPad mini.

Kiedy i gdzie oglądać konferencję “Scary Fast?

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple „Scary Fast" ciekawostki Youtube, transmisja na żywo, technologia, Scary Fast, Procesory M3, Magic Trackpad, magic mouse, Magic Keyboard, MacBook, Laptop MacBook Pro, konferencja Apple, iPad mini, iMac, Apple TV, akcesoria Apple  Zaplanowana na dzisiejszą noc konferencja Apple"Scary Fast" wzbudza szerokie zainteresowanie. Gdzie i jak oglądać prezentację na żywo? Wyjaśniamy! AppleStore

Konferencja rozpocznie się we wtorek o godzinie 1:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie dostępne na kilku platformach.

Najłatwiejszym i najbardziej uniwersalnym sposobem na obejrzenie transmisji jest korzystanie z serwisu YouTube. Platforma ta jest dostępna na praktycznie wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych, od Androida i Windowsa po iOS i macOS. Opcja ta wydaje się być najbardziej komfortowa dla szerokiego grona użytkowników.

Transmisja będzie dostępna również na oficjalnej stronie internetowej Apple oraz przez aplikację Apple TV.

Oglądanie konferencji na YouTube jest wygodne i nie wymaga dodatkowego oprogramowania czy konfiguracji. Można również skorzystać z opcji przypomnienia na platformie, aby nie przegapić tego ważnego wydarzenia.

Jeśli jesteście ciekawi, co Apple ma do zaoferowania w najbliższym czasie, warto zarezerwować sobie czas na oglądanie tej konferencji. Na pewno dowiemy się wielu interesujących informacji i zobaczymy, w jakim kierunku zmierza jeden z liderów rynku technologicznego.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top