iphone15pro

Gigantyczny wyciek: Wygląd, wymiary iPhone 15 Pro ujawnione!

Do sieci wyciekły dane zdradzające wymiary, wygląd nadchodzącego iPhone 15 Pro. Zobaczcie jaki będzie tegoroczny smartfon firmy Apple.

Ostateczny design oraz kilka kluczowych funkcji tego smartfona zostały przedstawione na dokładnym schemacie, który został opublikowany  przez słynnego informatora o pseudonimie Majin Bu.

Pierwsze spostrzeżenia związane z wyciekiem skupiają się na zmienionym wyglądzie. Podczas gdy wcześniejsze modele iPhone’a były znane z coraz bardziej minimalistycznego i cienkiego wyglądu, iPhone 15 Pro ma być nieco grubszy. Nie jest to jednak koniecznie wada. Zwiększenie grubości może świadczyć o zastosowaniu większej baterii, co jest kluczowym elementem dla wielu użytkowników pragnących dłuższej wydajności na jednym ładowaniu. Być może to odpowiedź Apple na rosnące oczekiwania konsumentów w zakresie czasu pracy baterii.

Gigantyczny wyciek: Wygląd, wymiary iPhone 15 Pro ujawnione! ciekawostki wygląd, wyciek danych, USB-C, tryb cichy, Standaryzacja, Smartfon, przycisk, Port ładowania, Majin Bu, iphone 15 pro, innowacje, Hity sprzedażowe, Grubszy design, Dłuższa bateria, Apple  Do sieci wyciekły dane zdradzające wymiary, wygląd nadchodzącego iPhone 15 Pro. Zobaczcie jaki będzie tegoroczny smartfon firmy Apple. iphone15pro schemat

Zmiana w przełączniku trybu cichego to kolejna niespodzianka. Wprowadzenie bardziej tradycyjnego przycisku może wydawać się krokiem wstecz, ale być może to właśnie kierunek, którym chce podążać Apple. Przycisk ten mógłby działać podobnie do korony cyfrowej w Apple Watch, dając użytkownikom bardziej intuicyjne narzędzie do sterowania swoim urządzeniem.

Jednak największa zmiana, o której donosi wyciek, dotyczy portu ładowania. Wydaje się, że Apple może w końcu porzucić swój charakterystyczny port Lightning na rzecz bardziej uniwersalnego USB-C. To byłoby spore zaskoczenie, ale jednocześnie krok w stronę standaryzacji i unifikacji portów. Zważywszy na fakt, że nowsze modele iPad Pro oraz linia MacBooków już przyjęły port USB-C, taki ruch wydaje się być tylko kwestią czasu.

Oczywiście, wszelkie informacje pochodzące z wycieków powinny być traktowane z pewnym sceptycyzmem. Choć Majin Bu zdobył sobie reputację jako wiarygodne źródło informacji, ostateczna wersja iPhone’a 15 Pro może różnić się od przedstawionych schematów. To, co jednak pewne, to fakt, że rynek smartfonów jest w stałym ruchu, a Apple nieustannie poszukuje innowacji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne ogłoszenie od Apple w tej sprawie i jesteśmy pewni, że bez względu na to, jakie zmiany zostaną wprowadzone, iPhone 15 Pro będzie kolejnym hitem sprzedażowym firmy.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 211

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top