iphone15pro

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro może odbyć się 13 września

Przed nami kolejna technologiczna rewia Apple, czyli prezentacja iPhone 15. Najnowsze plotki mówią o tym, że możne ona odbyć się 13 września 2023 r.

Z informacji podawanych przez wiarygodne źródło, jakim jest serwis 9to5Mac, wydaje się, że Apple może zaprezentować swoje nowe modele iPhone’ów w trzecim tygodniu września.

Z informacji, które podaje 9to5Mac wynika, że komórkowe sieci telefoniczne sugerują swoim pracownikom, aby nie planowali urlopu  13 września. Wszystko to w związku z oczekiwanym ogłoszeniem istotnego produktu na rynku smartfonów. Choć nie jest to konkretnym potwierdzeniem, że będzie to dzień debiutu iPhone’a 15, to jednak Apple ma zwyczaj organizować swoje galowe prezentacje właśnie we wrześniu.

Prezentacja iPhone 15 może odbyć się 13 września 2023 r.

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro może odbyć się 13 września ciekawostki USB-C, titanium, technologia, smartfony, przedsprzedaz, prezentacja iPhone 15 pro, prezentacja iPhone 15, prezentacja, Premiera, perykopowy obiektyw, Nowości, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, kiedy premiera iPhone 15, iPhone 15, Dynamic Islan, Apple, A17 chip, a16 bionic  Przed nami kolejna technologiczna rewia Apple, czyli prezentacja iPhone 15. Najnowsze plotki mówią o tym, że możne ona odbyć się 13 września 2023 r. AppleStore

Zwykle firma z Cupertino ogłasza swoje nowości w dniu wtorkowym, ale zeszłoroczna prezentacja miała miejsce 7 września, czyli w środę. Ponieważ 13 września w 2023 roku również przypada na środę, to jest szansa, że Apple może wykorzystać ten dzień do zorganizowania swojej prezentacji.

Jeżeli hipoteza o 13 września jako dniu premiery iPhone’a 15 okaże się prawdziwa, możemy przewidywać, że możliwość zamówień w przedsprzedaży zostanie otwarta w piątek, 15 września. Następnie, tydzień później, 22 września, mogłoby dojść do oficjalnej premiery sprzedaży. W kontekście porównawczym, w przypadku iPhone’a 14, przedsprzedaż otwarto 9 września, a sklepową premierę zorganizowano 16 września.

Jednakże, Apple nie jest firmą nieomylną i także ona może doświadczać problemów logistycznych. Przykładowo, w ubiegłym roku, iPhone 14 Plus trafił do sprzedaży dopiero 7 października, co było efektem kłopotów z dostawami. Podobny scenariusz miał miejsce w 2020 roku, kiedy to na rynkowy debiut iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 12 mini musieliśmy czekać dłużej niż przewidywano. Niektóre głosy w świecie analityki przewidują, że w tym roku przynajmniej jeden z modeli iPhone’a 15 może doświadczyć podobnego opóźnienia, podczas gdy inni są zdania, że mimo „poważnych niedoborów” wszystkie nowe modele pojawią się we wrześniu.

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro może odbyć się 13 września ciekawostki USB-C, titanium, technologia, smartfony, przedsprzedaz, prezentacja iPhone 15 pro, prezentacja iPhone 15, prezentacja, Premiera, perykopowy obiektyw, Nowości, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, kiedy premiera iPhone 15, iPhone 15, Dynamic Islan, Apple, A17 chip, a16 bionic  Przed nami kolejna technologiczna rewia Apple, czyli prezentacja iPhone 15. Najnowsze plotki mówią o tym, że możne ona odbyć się 13 września 2023 r. iPhone15Plus 5

Jeśli chodzi o sam iPhone 15, możemy spodziewać się nowego designu, charakteryzującego się delikatnie zakrzywionymi krawędziami i cieńszymi ramkami dookoła ekranu. Wszystkie cztery wersje modelu będą wyposażone w Dynamic Island i port USB-C, zamiast dotychczasowego portu Lightning. W przypadku wersji Pro, przewiduje się, że Apple zamieni obecne ramki ze stali nierdzewnej na nowe, wykonane z tytanu.

Pod względem mocy obliczeniowej, iPhone 15 i 15 Plus będą korzystać z chipu A16 Bionic, który jest już obecny w iPhonie 14 Pro. Tymczasem iPhone 15 Pro i 15 Pro Max będą miały zaszczyt korzystać z nowego chipu A17. Właśnie w tych większych modelach Pro, Apple ma plan dodać nowy obiektyw peryskopowy, co ma na celu poprawę zoomu optycznego.

Podkreślenia wymaga fakt, że podane powyżej informacje to na razie jedynie plotki. Oficjalne potwierdzenie ich prawdziwości otrzymamy dopiero podczas prezentacji, którą, jak przypuszczamy, Apple zorganizuje 13 września. Tym samym, do czasu oficjalnej prezentacji, wszelkie informacje na temat iPhone’a 15 powinny być traktowane jako niepotwierdzone.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 266

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top