nagrywanie

Aplikacje do nagrywania rozmów już wkrótce “wylecą” z Google Play

Począwszy od Androida 10, Google domyślnie wyłączyło nagrywanie rozmów, a wkrótce z Google Play zostaną usunięte wszystkie aplikacje do nagrywania rozmów telefonicznych.

Zmiany te mają na celu poprawę prywatności i bezpieczeństwa, ponieważ przepisy dotyczące nagrywania rozmów znacznie się różnią na całym świecie. Jednak ta zmiana nie wpłynie na wstępnie zainstalowane aplikacje systemowe, które mają już odpowiednie uprawnienia.

Aplikacje do nagrywania rozmów już wkrótce "wylecą" z Google Play ciekawostki Aplikacje do nagrywania rozmów  Począwszy od Androida 10, Google domyślnie wyłączyło nagrywanie rozmów, a wkrótce z Google Play zostaną usunięte wszystkie aplikacje do nagrywania rozmów telefonicznych. nagrywanie
Aplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych.

Nowe zasady Google ograniczają się tylko do aplikacji do nagrywania rozmów innych firm w sklepie Google Play. Nie będzie to miało wpływu na wbudowaną funkcję nagrywania rozmów w telefonach Google Pixel lub Xiaomi z Mi Dialer.

Nowe zasady wchodzą w życie 11 maja.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry