Gra Rome: Total War zmierza na iPady ciekawostki Rome: Total War na iPad, Rome: Total War, iPad, Gra, cena  Osobiście nie jestem fanem gier z serii Total War, ale jedna z nich niedługo ukaże się na tabletach Apple. rome

Gra Rome: Total War zmierza na iPady

Osobiście nie jestem fanem gier z serii Total War, ale jedna z nich niedługo ukaże się na tabletach Apple.

Wydaniem Rome: Total War zajmie się nie kto inny, jak Feral Interactive, a gra będzie dostępna na iPada jeszcze tej jesieni w cenie 9,99$.

Gra Rome: Total War zmierza na iPady ciekawostki Rome: Total War na iPad, Rome: Total War, iPad, Gra, cena  Osobiście nie jestem fanem gier z serii Total War, ale jedna z nich niedługo ukaże się na tabletach Apple. rome total war 800x610

3 odsłona gry z serii okazała się strzałem w dziesiątkę, a portal TouchArcade ogłosił ją jedną z najlepszych gier strategicznych dostępnych na komputery osobiste. Wydawca zarzeka się, że podczas portowania gry nie pójdzie na kompromisy i powinniśmy otrzymać tak samo dobrze wykonaną produkcję, ale czas pokaże, jak wszystko się zakończy.

Gra będzie wymagała przynajmniej iPada Air lub mini 2, poza tym będzie działać na każdym z wydanych niedawno iPadów Pro. Warto nadmienić, że gra będzie zajmowała aż 4GB przestrzeni, więc osoby z 16GB iPadami powinny się zastanowić przed jej zakupem.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty debiutu gry, ale informacje możecie śledzić na dedykowanej stronie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top