iPhone 7 Plus 32GB ma wolniejszą pamięć? polecane, ciekawostki wolniejsza pamięć, wolna pamięć flash, wolna pamięć, iPhone 7 plus z wolniejszą pamięcia, iPhone 7 Plus 32gb, iPhone, Apple  Wszyscy jesteście przyzwyczajeni do szybszego działania kolejnej generacji iPhone'a, choć ja obecnie zatrzymałem się na użytkowaniu modelu 5S i na razie nie zamierzam wymieniać go na nowszy. iPhone7 5

iPhone 7 Plus 32GB ma wolniejszą pamięć?

Wszyscy jesteście przyzwyczajeni do szybszego działania kolejnej generacji iPhone’a, choć ja obecnie zatrzymałem się na użytkowaniu modelu 5S i na razie nie zamierzam wymieniać go na nowszy.

Jedną z najlepszych (wg mnie) zmian w najnowszych modelach jest zastąpienie 16GB pamięci wewnętrznej 32GB. Niestety sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo, czego dowodem jest jej wolniejsze działanie.

W redakcji mamy dwa iPhone’y 7 Plus i postanowiliśmy wykonać test wydajności pamięci wewnętrznych, aby potwierdzić Memory Gate. Standardowy model siódemki plus jak widzicie poniżej ma wolniejsze kości pamięci w porównaniu do modelu 256GB,  a nawet w porównaniu do iPhone 6s Plus.

iPhone 7 Plus 32GB ma wolniejszą pamięć? polecane, ciekawostki wolniejsza pamięć, wolna pamięć flash, wolna pamięć, iPhone 7 plus z wolniejszą pamięcia, iPhone 7 Plus 32gb, iPhone, Apple  Wszyscy jesteście przyzwyczajeni do szybszego działania kolejnej generacji iPhone'a, choć ja obecnie zatrzymałem się na użytkowaniu modelu 5S i na razie nie zamierzam wymieniać go na nowszy. Zrzut ekranu 2016 10 07 o 21.14.41

Aplikacja pokazała, że prędkość zapisu w modelu 256GB jest sporo szybsza od iPhone 7 Plus 32GB. Prędkość odczytu jest na wyrównanym poziomie.

Obecnie ciężko powiedzieć, czy wszystkie modele iPhone’a 7 Plus mają z tym problem. Jeżeli tak jest, należy za to winić producenta i dostawcę kości pamięci, ciekaw jest tylko dlaczego Amerykanie zdecydowali się na tak ?odważny? krok.

Poniżej macie linki do aplikacji, której użyliśmy:

[app 494438360]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top