Gry Google Play pozwalają na nagrywanie rozgrywki ciekawostki nagrywanie rozgrywki na andorid, nagrywanie gry, Android  15 października bieżącego roku Google wprowadziło możliwość transmisji strumieniowej do urządzeń z Androidem, wszystko dzięki YouTube Gaming. To obecnie jedyna możliwość zapisu rozgrywki, choć niedługo pojawi się kolejna. gra

Gry Google Play pozwalają na nagrywanie rozgrywki

15 października bieżącego roku Google wprowadziło możliwość transmisji strumieniowej do urządzeń z Androidem, wszystko dzięki YouTube Gaming. To obecnie jedyna możliwość zapisu rozgrywki, choć niedługo pojawi się kolejna.

Wczoraj Google ogłosiło, że podobna funkcja znajdzie się w aplikacji Gry Google Play, to dobre posunięcie, ponieważ jest to główny hub związany z grami, a na dodatek nie musimy posiadać konta na YouTube Gaming i dedykowanego programu.

Gry Google Play pozwalają na nagrywanie rozgrywki ciekawostki nagrywanie rozgrywki na andorid, nagrywanie gry, Android  15 października bieżącego roku Google wprowadziło możliwość transmisji strumieniowej do urządzeń z Androidem, wszystko dzięki YouTube Gaming. To obecnie jedyna możliwość zapisu rozgrywki, choć niedługo pojawi się kolejna. nagrywanie

Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać grę, a wtedy pojawi się możliwość zapisu rozgrywki w 480 lub 720p. To nie jedyne funkcje, które są dostępne, pojawi się również komunikat o dostępie do przedniej kamerki, która pozwoli nagrywać komentarz gracza podczas nagrywania rozgrywki z wybranej produkcji. Po zakończeniu aplikacja zapisze i udostępni materiał wideo na YouTube.

Początkowo aktualizacja pojawi się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, o ile już jej nie ma. Podejrzewam, że niedługo będzie dostępna w większości krajów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top