ipadpro oled

Gurman o premierze nowych iPadów 2024

Mark Gurman, doskonały analityk podzielił się ciekawymi informacjami na temat planów Apple dotyczących wprowadzenia nowych iPadów 2024.

Według jego doniesień, firma z Cupertino ma w planach wypuszczenie nowych modeli iPada Pro i iPada Air już w pierwszej połowie maja bieżącego roku. Ponadto, wspomniano również o odświeżonych wersjach iPada mini i klasycznego iPada, które jednak pojawią się na rynku nieco później, w ostatnich miesiącach 2024 roku.

Gurman o premierze nowych iPadów 2024 ciekawostki OLED, Nowości technologiczne, Mark Gurman, iPad Pro, iPad mini, iPad Air, Chip M3, Bloomberg, Apple  Mark Gurman, doskonały analityk podzielił się ciekawymi informacjami na temat planów Apple dotyczących wprowadzenia nowych iPadów 2024. M3

Kluczową zmianą w nadchodzących modelach iPada Pro ma być wprowadzenie nowego chipa M3, który ma zagwarantować urządzeniom znacznie lepszą wydajność. Planuje się również zastosowanie ekranów OLED, co ma przyczynić się do znacznej poprawy jakości wyświetlanego obrazu. Nowe iPady Pro mają być także lżejsze i cieńsze, z jeszcze bardziej zminimalizowanymi ramami dookoła ekranu. Apple rozważa także wprowadzenie opcji matowego wyświetlacza, co może być odpowiedzią na potrzeby niektórych użytkowników. Zmiany mają dotknąć również umiejscowienie przedniego aparatu, co sugeruje zwiększone zainteresowanie producenta użyciem tabletu w orientacji poziomej, przede wszystkim do celów profesjonalnych. Wśród spekulowanych nowości pojawia się także możliwość ładowania bezprzewodowego MagSafe, co byłoby dużym ułatwieniem dla użytkowników.

Gurman o premierze nowych iPadów 2024 ciekawostki OLED, Nowości technologiczne, Mark Gurman, iPad Pro, iPad mini, iPad Air, Chip M3, Bloomberg, Apple  Mark Gurman, doskonały analityk podzielił się ciekawymi informacjami na temat planów Apple dotyczących wprowadzenia nowych iPadów 2024. iPadAir 2

Nowe modele iPada Air mają być wyposażone w chip M2, co obiecuje poprawę płynności i szybkości działania. Po raz pierwszy w ofercie może pojawić się model z ekranem o przekątnej 12,9 cala, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia o większej przekątnej ekranu.

Zapowiedziano również nową wersję klawiatury Magic Keyboard przeznaczonej dla iPada Pro, która ma mieć aluminiową obudowę i większy gładzik, co ma przyczynić się do lepszego komfortu użytkowania. Pojawiły się również informacje o nowym Apple Pencil, który ma oferować dodatkowe funkcjonalności, możliwe jest, że będzie współpracować z nowym systemem VisionOS.

Gurman o premierze nowych iPadów 2024 ciekawostki OLED, Nowości technologiczne, Mark Gurman, iPad Pro, iPad mini, iPad Air, Chip M3, Bloomberg, Apple  Mark Gurman, doskonały analityk podzielił się ciekawymi informacjami na temat planów Apple dotyczących wprowadzenia nowych iPadów 2024. iPadmini

Jeśli chodzi o iPad mini, Mark Gurman sugeruje, że jego najnowsza wersja zostanie przedstawiona dopiero pod koniec roku. Pomimo braku szczegółowych informacji na temat specyfikacji, oczekuje się, że urządzenie będzie wyposażone w nowszy procesor i drobne aktualizacje konstrukcyjne. Przewidywane są również ulepszenia aparatu oraz potencjalne rozwiązania dla problemu “galaretkowego przewijania”, który był zauważalny w poprzednich wersjach.

Doniesienia Marka Gurmana rysują obraz Apple jako firmy nieustannie dążącej do udoskonalania swojej oferty tabletów. Te ulepszenia mają nie tylko podnieść standardy wśród dostępnych tabletów, ale również zaoferować bogatsze możliwości w zakresie pracy, edukacji i rozrywki.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top