ipadprom2

Nowy iPad Pro pojawi się także w wersji z matowym ekranem!

Do sieci wyciekły informacje sugerują, że Apple szykuje nową wersję iPad Pro, która ma mieć matowy ekran. Po co i dlaczego? Już wyjaśniamy.

Ekran z jednej z wersji iPad ma być pokryty specjalną powłoką, która zmniejsza odbijanie się światła, dzięki czemu lepiej będzie widać, co się na nim dzieje, zwłaszcza na zewnątrz w słońcu. To może być fajna opcja dla osób używających rysika Apple Pencil, bo taki ekran może bardziej przypominać papier.

Trzeba jednak pamiętać, że takie matowe ekrany mogą łatwiej zbierać brud i wymagać częstszego czyszczenia. Może to być ważne dla tych, którzy dużo korzystają z ekranu dotykowego.

Nowy iPad Pro pojawi się także w wersji z matowym ekranem! ciekawostki użytkownicy, technologia, Tablet, przecieki, Pro Display XDR, nanotekstura, matowy ekran, ładowanie bezprzewodowe, iPad Pro, iPad Air, innowacje, doświadczenie użytkownika, Apple Pencil, Apple  Do sieci wyciekły informacje sugerują, że Apple szykuje nową wersję iPad Pro, która ma mieć matowy ekran. Po co i dlaczego? Już wyjaśniamy. iPadPro 2

Oprócz tego matowego ekranu, Apple planuje też inne zmiany w iPadzie Pro. Mówi się o drobnych zmianach w wyglądzie i dodaniu nowych funkcji. Na przykład, kamera może zostać przesunięta na boczną krawędź, co może być wygodniejsze, gdy używamy iPada w poziomie. Pojawiają się też plotki o wprowadzeniu ładowania bezprzewodowego.

Ciekawie brzmi też, że nowy iPad Pro może mieć niektóre cechy ekranu Pro Display XDR. To oznaczałoby, że jakość obrazu i kolory mogłyby być jeszcze lepsze, co jest ważne dla osób pracujących w branżach kreatywnych. Pojawiają się też spekulacje, że nie tylko iPad Pro, ale i nowy iPad Air mogą dostać matowe ekrany. To byłoby coś nowego w tańszej wersji tabletu od Apple, ale na razie to tylko plotki.

Zawsze jednak warto podchodzić do takich przecieków z pewną dozą ostrożności. Nie wszystko, co się pojawia w internecie, musi się okazać prawdą. Dopiero oficjalne ogłoszenie od Apple da nam pewność, co do nowości w najnowszych modelach iPada Pro i Air. Wydaje się, że już niedługo dowiemy się więcej, bo nowe modele mają być wprowadzone na rynek wkrótce.

Wszystkie te nowości i zmiany w nadchodzących wersjach iPada Pro i Air brzmią obiecująco. Nowe funkcje i ulepszenia mogą sprawić, że korzystanie z nich będzie jeszcze lepsze i przyciągnąć nowych użytkowników.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top