ipadprom2

Wyciekła rzekoma data rozpoczęcia sprzedaży nowych iPadów Air i Pro!

Ostatnia premiera MacBooka Air M3, mimo iż wzbudziła duże zainteresowanie, spotkała się z pewną rezerwą wśród konsumentów. Dlaczego?

Nie tyle ze względu na sam produkt, który utrzymuje wysoki standard jakościowy charakterystyczny dla marki, ale z powodu braku zapowiedzianych nowości w postaci najnowszych wersji iPadów Air i Pro. Wielu oczekiwało, że obok prezentacji nowego MacBooka, Apple ujawni także odświeżone modele swoich popularnych tabletów. Mimo tych początkowych rozczarowań, najnowsze doniesienia wskazują, że premiera nowych urządzeń może być bliższa, niż się wydaje, a speculacje na ten temat zyskują coraz bardziej na sile.

Wyciekła rzekoma data rozpoczęcia sprzedaży nowych iPadów Air i Pro! ciekawostki iPad Pro, iPad Air, data premiery, Apple, 2024  Ostatnia premiera MacBooka Air M3, mimo iż wzbudziła duże zainteresowanie, spotkała się z pewną rezerwą wśród konsumentów. Dlaczego? iPadPro 2

Według informacji przekazanych przez znanego w branży technologicznej informatora, MajinBu, noc z 28 na 29 marca ma być momentem, w którym sklepy Apple przejdą zmianę dekoracji. Zmiana ta zazwyczaj jest zwiastunem wprowadzenia na rynek nowego produktu, co może sugerować, że właśnie 29 marca zostanie uruchomiona sprzedaż odświeżonych wersji iPadów Air i Pro. Prezentacja nowych modeli mogłaby się zatem odbyć w dniach poprzedzających tę datę, najprawdopodobniej pomiędzy 25 a 28 marca, z największym prawdopodobieństwem na poniedziałek 25 marca i wtorek 26 marca. Takie terminy pozwoliłyby firmie na dokładne przygotowanie do oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży.

Warto jednak podkreślić, że zmiany aranżacji sklepów Apple są praktyką stosunkowo częstą i nie zawsze muszą wiązać się z wprowadzeniem na rynek nowych produktów. Firma słynie z dbałości o wystrój swoich placówek, regularnie je przekształcając, by zachwycać klientów i tworzyć dla nich niepowtarzalne doświadczenia zakupowe.

Niemniej jednak, te najnowsze informacje znajdują odzwierciedlenie w przewidywaniach Marka Gurmanna, znanego reportera branży technologicznej, który wcześniej sugerował możliwość debiutu nowych iPadów w okresie przełomu marca i kwietnia. Tym samym, wspomniana data premiery sprzedaży wpisuje się w szerszy kontekst oczekiwań i spekulacji dotyczących strategii produktowej Apple.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 233

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top