HomePod mini

HomePod mini dostępny w Finlandii, Norwegii i Szwecji

Apple rozpoczęło sprzedaż HomePod mini w Finlandii, Norwegii i Szwecji. Inteligentny głośnik jest dostępny w kolorze gwiezdnej szarości, białym, niebieskim, pomarańczowym i żółtym.

HomePod mini to niewielka, inteligentna głośnik, który został wprowadzony na rynek przez firmę Apple w 2020 roku. Jest on wyposażony w wiele przydatnych funkcji, takich jak obsługa głosowa przez asystenta Siri, możliwość odtwarzania muzyki za pomocą bezprzewodowych sieci Wi-Fi lub Bluetooth, a także wbudowany system głośników, który zapewnia czysty i wyraźny dźwięk.

HomePod mini jest również kompatybilny z innymi urządzeniami Apple, takimi jak iPhone, iPad i Mac, co umożliwia łatwe sterowanie nim za pomocą aplikacji Home lub komend głosowych.

HomePod mini dostępny w Finlandii, Norwegii i Szwecji ciekawostki homepod mini  Apple rozpoczęło sprzedaż HomePod mini w Finlandii, Norwegii i Szwecji. Inteligentny głośnik jest dostępny w kolorze gwiezdnej szarości, białym, niebieskim, pomarańczowym i żółtym. HomePod mini

Wcześniej firma poinformowała, że HomePod mini będzie dostępny w tych krajach od 13 grudnia, a zamówienia można składać z wyprzedzeniem. To niewielkie, ale jakże przydatne urządzenie będzie również dostępne w Afryce Południowej od 19 grudnia, a do Danii trafi w przyszłym roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top