Hub, przejściówka, adapter USB-C 7w1 Green Cell - test recenzje, ciekawostki   Rynek hubów USB rośnie w siłę, starając się sprostać różnym wymaganiom użytkowników, którzy są posiadaczami laptopów o ograniczonej liczbie portów.  1 2

Hub, przejściówka, adapter USB-C 7w1 Green Cell – test

Rynek hubów USB rośnie w siłę, starając się sprostać różnym wymaganiom użytkowników, którzy są posiadaczami laptopów o ograniczonej liczbie portów.

Z duchem czasu idzie również Green Cell, który w swojej ofercie posiada już dwa tego typu urządzenia. Przyjrzymy się dziś bliżej jednemu z nich.

Mowa o hubie USB-C Green Cell 7w1

Hub USB-C Green Cell to srebrny prostopadłościan, na którego bokach znajdziemy szereg portów rozszerzających funkcjonalność dowolnego podłączonego urządzenia. Producent przewidział tutaj po jednym porcie USB-C, USB 3.0, USB 2.0, HDMI oraz po jednym slocie na karty microSD oraz SD.

Hub, przejściówka, adapter USB-C 7w1 Green Cell - test recenzje, ciekawostki   Rynek hubów USB rośnie w siłę, starając się sprostać różnym wymaganiom użytkowników, którzy są posiadaczami laptopów o ograniczonej liczbie portów.  3

Tym samym jeśli posiadamy notebooka, który jest wyposażony w USB-C, możemy za sprawą prezentowanego huba podłączyć inne urządzenia np. monitor, mysz, aparat, kontroler do gier czy smartfon.

Hub, przejściówka, adapter USB-C 7w1 Green Cell - test recenzje, ciekawostki   Rynek hubów USB rośnie w siłę, starając się sprostać różnym wymaganiom użytkowników, którzy są posiadaczami laptopów o ograniczonej liczbie portów.  4 1

Jednak to nie wszystko. Laptop to nie jedyne urządzenie, które może być obsłużone przez hub. Jego zastosowanie docenią również posiadacze Samsungów Galaxy S8/S8+, S9/S9+ lub Note 8, którzy mogą zamienić swoje smartfony w taki sposób, aby pracować na nich jak na zwykłym komputerze. Z podobnej funkcji mogą korzystać też np. posiadacze Huawei Mate 10, który obsługuje PC Mode.

Hub USB-C Green Cell może służyć również jako ?pośrednik? ładowania. Zastosowana technologia Power Delivery dostosowuje odpowiednie parametry do podpiętego urządzenia. Pomyślano także o Pass-Through, dzięki któremu nie tracimy możliwości ładowania.

Hub USB-C Green Cell 7w1 – czy warto?

Hub USB-C 7w1 to ?must have? w obecnych czasach dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność w kompaktowych wymiarach. Na rynku, owszem, są obecne huby w niższych cenach, jednak nie oferują tyle złącz, co akcesorium Green Cella, które możemy obecnie zakupić za 179,95 zł.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry