Michał12.03.2018
iMyfone D-Port Pro – szybkie zarządzanie kopiami iUrządzenia

iMyfone D-Port Pro to program, który powinien mieć w swoich zbiorach każdy użytkownik smartfona. Głównym zdaniem D-Port Pro jest szybkie zarządzanie kopiami naszego iPhone’a, iPada – bez iTunes.

W bardzo dużym skrócie: iMyfone D-Port Pro to aplikacja. która pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera.

Za pomocą tej apki bez problemu wyeksportujecie na dysk komputera zdjęcia, pliki wideo, informacje o połączeniach telefonicznych, wiadomości tekstowe, a także dane między innymi z takich aplikacji jak Viber czy WhatsApp – bez iTunes.

Jak widzicie na powyższym screenie po przeprowadzeniu skanowaniu na ekranie naszego komputera pojawi się interfejs z tabelą podzieloną na części w której możemy zaznaczyć lub odznaczyć to, co chcemy wyeksportować.

W tym przypadku również nie musimy przywracać wszystkich interesujących nas danych, tylko te, które rzeczywiście są nam niezbędne.

Kategorie, które są dostępne to:

  • Wiadomości i historia połączeń (SMS, wiadomości iMessage, załączniki, historia połączeń i kontakty)
  • Dane z aplikacji IM (wiadomości i załączniki z WeChat, WhatsApp i Skype)
  • Zdjęcia i wideo (zdjęcia, wideo, zrzuty ekranowe, wideo z aplikacji)
  • Notatki i inne (notatki, zakładki, kalendarz,przypomnienia, historia z Safari, notatki głosowe)

Całość jak widzicie jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć i możecie w bardzo szybki sposób przenieść dane z iPhone, iPad, czy innego urządzenia.

Bardzo ważną wiadomością jest fakt, że aplikacja bez problemu działa z najnowszą wersją iOS 11, a także z nowymi iPhone’ami 8 czy iPhone X. Możliwe jest także darmowe przetestowanie aplikacji. Aby to zrobić musicie udać się na stronę producenta i pobrać specjalną darmową wersję apki. I to chyba tyle. Zachęcamy Was do przetestowania apki!

Więcej informacji na temat iMyfone D-Port Pro znajdziecie – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz