Michał09.05.2018
iMyFone TunesFix – napraw błędy i zwolnij miejsce na dysku jednym kliknięciem

TunesFix to najnowsza aplikacja iMyFone, która pozwoli Wam nie tylko naprawić błędy pojawiające się w iTunes, ale także za pomocą jednego kliknięcia zwolni miejsce na Waszym dysku.

iMyFone TunesFix to specyficzna aplikacja ponieważ skupia się ona tylko na iTunes. Jak działa? Poniżej opiszę Wam to w dużym skrócie.

Interfejs aplikacji jest nowoczesny, minimalistyczny i przede wszystkim łatwy w obsłudze. Po pierwszym uruchomieniu na górze aplikacji pojawia informacja o tym jaką wersję iTunes posiadamy. Poniżej dostępne mamy siedem opcji. Ale o tym później.

Aplikacja przed pierwszą naprawą błędów sprawdza, czy możliwe jest zwolnienie miejsca na naszym dysku. Istnieją dwie metody czyszczenia – zwykłe i dogłębne.

Pierwsza metoda usuwa aktualizacje i inne pliki związane z aktualizacjami. Drugi sposób wyszukuje dodatkowo naszą muzykę, podcasty i inne pliki. Metoda na pozwala usunąć naprawdę sporą ilość rzeczy co skutkuje zwiększeniem wolnego miejsca na naszym dysku.

Jeśli chodzi o same naprawy błędów, to jest ich kilka. Poniżej wymienię te najbardziej znane. Pierwszy z nich dotyczy błędu iTunes, który pojawia się przy próbie połączenia iUrządzenia z komputerem. Drugi to naprawa błędu, który wyskuje na naszym komputerze, gdy nie możemy zainstalować aktualizacji. Trzeci to błąd który uniemożliwia wykonanie kopii zapasowej. To tylko trzy, a uwierzcie mi, że jest ich sporo więcej.

Kolejną bardzo fajną opcją jest możliwość całkowitego usunięcia iTunes wraz z jego zawartością. Opcja ta pozwala na usunięcie nie tylko samej aplikacji ale również wszystkich plików, które znajdują się wewnątrz iTunes.

Podsumowanie

iMyFone TunesFix to bardzo prostu w użyciu program, który jest w stanie naprawić ponad 100 różnych błędów iTunes, a także szybko i prosto usunąć zbędne pliki, które zajmują miejsce na naszym komputerze.

Cena aplikacji to 29,95 dolarów, ale mamy dla Was specjalny kod rabatowy 732-VMX-8XV, który pozwoli na zakup iMyFone TunesFix o 40% taniej.

Dostępna jest także darmowa wersja próbna. Więcej na temat aplikacji dowiecie się na stronie producenta – iMyFone TunesFix.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz