iOS 11.4 jeszcze bardziej bezpieczny polecane, ciekawostki iTunes, iPhone, iOS 11.4, bezpieczeństwo, Apple  Użytkownicy najnowszej wersji iOS 11.4 odkryli nową bardzo ciekawą funkcję, która znacznie poprawia bezpieczeństwo i chroni nasze iUrządzenie przed hakerami. Co to takiego? iOS11

iOS 11.4 jeszcze bardziej bezpieczny

Użytkownicy najnowszej wersji iOS 11.4 odkryli nową bardzo ciekawą funkcję, która znacznie poprawia bezpieczeństwo i chroni nasze iUrządzenie przed hakerami. Co to takiego?

Otóż jak się okazuje deweloperska wersja iOS 11.4 prowadza nowe zabezpieczenie. Od teraz, aby połączyć telefon z komputerem, który nie był podłączony do iTunes w ciągu ostatnich 7 dni konieczne jest podanie dodatkowego hasła.

iOS 11.4 jeszcze bardziej bezpieczny polecane, ciekawostki iTunes, iPhone, iOS 11.4, bezpieczeństwo, Apple  Użytkownicy najnowszej wersji iOS 11.4 odkryli nową bardzo ciekawą funkcję, która znacznie poprawia bezpieczeństwo i chroni nasze iUrządzenie przed hakerami. Co to takiego? iTunes

W poprzednich wersjach iOS 11 wystarczyło po podłączeniu kliknąć na komunikacie, że urządzenie jest zaufane i można było korzystać z niego w dowolnym momencie. Najnowsza wersja iOS 11.4 wymaga wpisania dodatkowego hasła tak jak wspomniałem w przypadku, gdy telefon nie był podłączony do komputera przez 7 dni.

Mi się podoba. Na pewno jest to dobry krok poprawiający bezpieczeństwo naszego urządzenia.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top