iOS 14.2 wprowadza funkcję, która ucieszy właścicieli AirPods polecane, ciekawostki zoptymalizowanie ładowanie baterii, iOS 14.2, bateria, AirPods  W udostępnionej dziś w nocy pierwszej becie iOS 14.2 pojawiła się funkcją, którą pokochają właściciele AirPods. O czym mowa? Już wyjaśniam. AirPods 2

iOS 14.2 wprowadza funkcję, która ucieszy właścicieli AirPods

W udostępnionej dziś w nocy pierwszej becie iOS 14.2 pojawiła się funkcją, którą pokochają właściciele AirPods. O czym mowa? Już wyjaśniam.

Ta funkcja to Zoptymalizowane ładowanie baterii. Po wprowadzeniu opcji w iPhone, iPad, MacBook przyszedł wreszcie czas na AirPods.

Dla przypomnienia dodam, że działanie funkcji polega na tym, że analizuje ona nasze zachowania dotyczące ładowania AirPods i dzięki temu słuchawki mogą zaplanować ukończenie ładowania do ponad 80% do czasu, gdy będziemy ich potrzebować. Korzystanie z tej funkcji spowolni starzenie się baterii w naszych słuchawkach. 

iOS 14.2 wprowadza funkcję, która ucieszy właścicieli AirPods polecane, ciekawostki zoptymalizowanie ładowanie baterii, iOS 14.2, bateria, AirPods  W udostępnionej dziś w nocy pierwszej becie iOS 14.2 pojawiła się funkcją, którą pokochają właściciele AirPods. O czym mowa? Już wyjaśniam. iOS14.2 AirPods

Zoptymalizowanie ładowanie baterii uruchamiamy w ustawieniach słuchawek, które znajdują się w Ustawienie – Bluetooth – ?i?. Pamiętajcie, że jest to nowość w iOS 14.2, więc nie znajdziecie jej w poprzednich wersjach iOS.

Więcej o iOS 14.2

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry