PiP w YouTube iOS 14.5

iOS 14.5 beta przywraca działanie funkcji ?Obraz w obrazie? na YouTube

iOS 14.5 beta przywraca działanie funkcji obraz w obrazie na YouTube, nawet bez konta YouTube Premium.

Ta funkcja była już wcześniej dostępna, ale programiści YouTube zablokowali ją po wydaniu ostatecznej wersji systemu operacyjnego iOS 14.

Jak się okazuje użytkownicy iPhone’ów z systemem iOS 14.5 od kilku już dni ponownie mogą korzystać z tej funkcji. Aktywacja PiP możliwa jest za pośrednictwem przeglądarki Safari, Chrome.

iOS 14.5 beta przywraca działanie funkcji ?Obraz w obrazie? na YouTube polecane, ciekawostki Youtube, uruchomienieobraz w obrazie, PiP w aplikacji YouTube, Obraz w obrazie, jak korzystac z pip w iPhone, iOS 14.5, iOS 14  iOS 14.5 beta przywraca działanie funkcji obraz w obrazie na YouTube, nawet bez konta YouTube Premium. pip

Jeśli nie chcecie się bawić w przeglądanie YouTube w przeglądarce udostępnialiśmy Wam dużo ciekawy i bajecznie prosty sposób, który pozwala na aktywację PiP bezpośrednio z aplikacji YouTube. Opis znajdziecie poniżej.

Aktywacja PiP w aplikacji YouTube bez konta premium

Sposób naprawdę prosty i co najważniejsze można z niego korzystać za darmo nie mając konta Premium.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry