iOS 15.2 umożliwia wymazanie zablokowanego iPhone'a i iPada bez użycia komputera ciekawostki wymzanie danych, jak wymazac zablokowanego iphone, iOS 15.2  iOS 15.2 wprowadza możliwość wymazanie danych z zablokowanego iPhone'a lub iPada bez konieczności podłączania go do komputera Mac lub Windows PC. restore

iOS 15.2 umożliwia wymazanie zablokowanego iPhone’a i iPada bez użycia komputera

iOS 15.2 wprowadza możliwość wymazanie danych z zablokowanego iPhone’a lub iPada bez konieczności podłączania go do komputera Mac lub Windows PC.

Jak wskazuje samo Apple, systemy iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dodają nową opcję „Wyczyść urządzenie” przydatną, gdy iPhone, iPad jest zablokowane z powodu wielu nieudanych prób wprowadzenia hasła. Po naciśnięciu „Wymaż urządzenie” użytkownicy są oproszeni o potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą hasła Apple ID, a następnie urządzenie zostaje „wyczyszczone”.

iOS 15.2 umożliwia wymazanie zablokowanego iPhone'a i iPada bez użycia komputera ciekawostki wymzanie danych, jak wymazac zablokowanego iphone, iOS 15.2  iOS 15.2 wprowadza możliwość wymazanie danych z zablokowanego iPhone'a lub iPada bez konieczności podłączania go do komputera Mac lub Windows PC. reset iphone

Nowa opcja to spore ułatwienie, ponieważ jak wiemy wcześniej aby wymazać dane konieczne było uruchomienie trybu DFU na iPhonie lub iPadzie i podłączenia urządzenia za pomocą Findera na Macu lub iTunes w systemie Windows.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że urządzenie musi już mieć aktywne połączenie Wi-Fi lub komórkowe, zanim zostanie zablokowane. W przeciwnym razie użytkownicy nie będą mogli połączyć się z siecią i będą zmuszeni podłączyć ją do komputera PC lub Mac w DFU.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top