W Apple Maps pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19 ciekawostki mapy apple, koronawirus, COVID-19, apple maps  W systemowej aplikacji Maps Apple pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19. Co to takiego i jak działa? Wyjaśniamy. MapyApple

W Apple Maps pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19

W systemowej aplikacji Maps Apple pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19. Co to takiego i jak działa? Wyjaśniamy.

Jak widzicie na poniższym screenie w Apple Maps pojawiła się informacja dotycząca miejsc, które wymagają certyfikatu szczepienia, ujemnego testu COVID lub maseczki.

Chociaż ta funkcja jest dostępna od sierpnia dzięki współpracy z Yelp, wydaje się, że dopiero teraz Apple rozszerzyło jej działanie i informacje i nie pojawiają się tylko na lotniskach, ale także w restauracjach, miejscach turystycznych, stadionach itd.

W Apple Maps pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19 ciekawostki mapy apple, koronawirus, COVID-19, apple maps  W systemowej aplikacji Maps Apple pojawiły się nowe informacje związane z COVID-19. Co to takiego i jak działa? Wyjaśniamy. maps covid

Jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której podróżni mogą z góry wiedzieć, czy aby odwiedzić dane miejsce wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu, czy wystarczy ujemny wynik testu na COVID-19, czy wystarczy założyć maskę.

Na przykład, szukając Empire State Building, Apple Maps wyjaśnia, że ​​trzeba „założyć maskę na twarz i zdezynfekować ręce. Bilety sprzedawane są wyłącznie online, aby uniknąć kolejek w kasach.”

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top