ios16 2

iOS 16.1 beta 1 dostępna dla deweloperów

iOS 16 beta 1 właśnie została udostępniona deweloperom. Co nowego? Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian. Tego dowiesz się w tym wpisie.

Kilka dni temu, Apple udostępniło finalne wersje iOS 16,  a dziś do deweloperów trafił nowy system dla smartfonów giganta z Cupetrtino. Co się zmieniło? Czy pojawiło się coś nowego?

Nowości w iOS 16.1

iOS 16.1 beta 1 dostępna dla deweloperów ciekawostki lista zmian w iOS 16.1 beta 1, iOS 16.1 beta 1, co nowego w iOS 16.1 beta 1  iOS 16 beta 1 właśnie została udostępniona deweloperom. Co nowego? Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian. Tego dowiesz się w tym wpisie. ios6.1

Niestety z oficjalnej listy zmian wynika, że nowe system skupia się jedynie na poprawkach błędów. My właśnie zabieramy się za instalację oprogramowania na naszym iPhone. Gdy tylko proces zostanie zakończony i znajdziemy zmiany o których musimy napisać wpis zostanie edytowany, a lista nowości pojawi się powyżej. Także odświeżajcie wpis co jakiś czas. Jeśli wpis nie będzie edytowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma.

Nieco później udostępnimy Wam także specjalny wpis zawierający szczegółową instrukcję krok po kroku z której dowiecie się jak zainstalować na iPhone pierwszą betę iOS 16.1.

Jeśli chodzi o system iOS 16 to zapraszamy Was do jednego z naszych wcześniejszych wpisów w którym polecamy 16 funkcji, które koniecznie trzeba wypróbować zaraz po instalacji nowej “szesnastki” – 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top