bateria

iOS 16.1 ma nowy dynamiczny procenowy wskaźnik baterii

iOS 16.1 beta 2 wydana wczoraj zawiera przeprojektowany wskaźnik poziomu baterii na pasku stanu.Na pewno spodoba się Wam ta zmiana.

Ikona baterii w iOS 16.1 nie będzie już zawsze pełna. Apple wprowadziło zmianę, która powinna być już dostępna w iOS 16, a mianowicie ikona będzie się dynamicznie zmieniać w zależności od poziomu naładowania baterii. Oprócz wyświetlania poziomu wypełnienia, wydaje się, że rozmiar czcionki został nieco zwiększony.

iOS 16.1 ma nowy dynamiczny procenowy wskaźnik baterii ciekawostki iOS 16.1  iOS 16.1 beta 2 wydana wczoraj zawiera przeprojektowany wskaźnik poziomu baterii na pasku stanu.Na pewno spodoba się Wam ta zmiana. bateria1
źródło: .iclarified.com

Ikona baterii wywołała kontrowersje zaraz po dodaniu podczas procesu beta testów iOS 16 . Wielu użytkowników skrytykowało projekt za pokazywanie ikony pełnej baterii z procentem w środku.

Dodatkowo naprawiony został błąd kopiowania i wklejania tekstu pomiędzy różnymi aplikacjami. Data wydania dla iOS 16.1 nie została jeszcze określona. Wszystkie nowości w iOS 16.1 beta 2 możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Jak zainstalować iOS 16.1 beta 2, iPadOS 16.1 beta 3

Jeśli Twoje urządzenie kwalifikuje się do instalacji nowego systemu to wykonaj następujące czynności:

  • Odinstaluj wszystkie profile deweloperskie o ile masz takowe w swoim iPhone / iPad.
  • Kliknij tutaj a następnie pobierz przy wersji systemu iOS 16 / iPadOS 16 i zainstaluj odpowiedni profil.
  • Wejdź w Ustawienia i dokończ instalację profilu.
  • Uruchom iPhone / iPad ponownie.
  • Wejdź w Ustawienia, Ogólne,  Uaktualnienia.
  • Ściągnij oprogramowanie i ciesz się działającą najnowszą wersją systemu.

Po odpowiednio przeprowadzonej aktualizacji Wasze urządzenie będzie działać na najnowszej wersji iPadOS i iOS. Pamiętajcie, że wszystkie czynności robicie na własną odpowiedzialność.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top