ios17.1beta2

iOS 17.1 beta 2 – wszystkie nowości i zmiany

iOS 17.1 beta 2 jest już z nami, więc czas na przegląd wszystkich zmian i nowości jakie pojawiły się w wydanej wczoraj drugiej becie systemu dla iPhone.

Jak widzimy, Apple cały czas kontynuuje prace nad ulepszaniem swoich systemów operacyjnych, wprowadzając nową wersję beta dla różnych platform. Wczoraj firma udostępniła iOS 17.1 beta 2, iPadOS 17.1 beta 2, macOS 14.1 beta 2 oraz watchOS 10.1 beta 2. Druga beta zawiera nie tylko istotne ulepszenia w zakresie wydajności, ale również wprowadza kilka nowych funkcji, które z pewnością zainteresują użytkowników.

Co nowego w iOS 17.1 beta 2

iOS 17.1 beta 2 - wszystkie nowości i zmiany ciekawostki watchOS 10.1, tryb StandBy, rozwój funkcji, niestandardowe dzwonki, iphone 15 pro, iPhone 14 Pro, iPhone, iOS 17.1 beta 2, dźwonki, beta testy, apple watch ultra 2, Apple Watch Series 9, Apple Watch, Apple, aktualizacje systemu  iOS 17.1 beta 2 jest już z nami, więc czas na przegląd wszystkich zmian i nowości jakie pojawiły się w wydanej wczoraj drugiej becie systemu dla iPhone. iOS17.1 1

Jeśli chodzi o iOS 17.1 beta 2, znaczącą innowacją jest rozbudowanie opcji w trybie StandBy. Użytkownicy mogą teraz wybrać, czy ekran ma się automatycznie wyłączać po upływie 20 sekund, czy też pozostawać włączonym. Jest to jednak funkcja dostępna wyłącznie dla najnowszych modeli iPhone’a, tj. iPhone 14 Pro oraz iPhone 15 Pro, które obsługują tryb Always-on.

Dodatkowo, zauważono powrót dzwonków, które zostały wprowadzone w iOS 17, ale usunięte w pierwszej wersji beta iOS 17.1. Warto również wspomnieć, że nowa beta oferuje możliwość ustawienia własnych, niestandardowych dzwonków.

W przypadku watchOS 10.1, znaczącą nowością jest wprowadzenie opcji podwójnego dotknięcia. Funkcja ta jest jednak zarezerwowana dla najnowszych modeli zegarków, tj. Apple Watch Series 9 oraz Apple Watch Ultra 2. Dzięki temu podwójnemu dotknięciu kciukiem i palcem wskazującym można teraz, między innymi, odbierać połączenia telefoniczne, sprawdzać powiadomienia, czy też sterować odtwarzaniem muzyki.

To, co można zaobserwować, to ciągły rozwój i ulepszanie funkcji przez Apple, zarówno dla iPhone’ów, jak i dla Apple Watch. Firma zdaje się skupiać na dostarczaniu nowych funkcji specjalnie dla najnowszych modeli, co może być motywacją dla użytkowników, by zaktualizować swoje urządzenia do nowszych wersji. Niemniej jednak, warto pamiętać, że opisane funkcje są wciąż w fazie beta, co oznacza, że mogą one ulec zmianie przed oficjalnym wydaniem.

Z pewnością jednak, najnowsze aktualizacje są sygnałem, że Apple nie spoczywa na laurach i ciągle dąży do tego, by jej systemy były jak najbardziej funkcjonalne i dostosowane do potrzeb użytkowników. Czekamy z niecierpliwością na oficjalne wersje aktualizacji, aby zobaczyć, które z funkcji beta znajdą się w finalnej wersji.

Więcej na temat aktualizacji dowiecie się oglądając poniższe wideo.

Co sądzicie o tych zmianach? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 156

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top