ios17.3 1

iOS 17.3 zostanie wydany w przyszłym tygodniu

Apple oficjalnie potwierdziło,  że w przyszłym tygodniu wypuści finalną wersję systemu dla iPhone’ów – iOS 17.3. Co się zmieni? Oto zmiany i nowości.

W aktualizacji pojawią  trzy nowe funkcje dla użytkowników iPhone’ów. Poniżej przyjrzymy się szczegółom, które Apple zapowiedziało w swoim ostatnim komunikacie prasowym.

Ochrona skradzionego urządzenia

iOS 17.3 zostanie wydany w przyszłym tygodniu ciekawostki system iOS 17.3, kiedy iOS 17.3, iOS 17.3, finalna wersja iOS 17.3, data wydania iOS 17.3  Apple oficjalnie potwierdziło,  że w przyszłym tygodniu wypuści finalną wersję systemu dla iPhone'ów - iOS 17.3. Co się zmieni? Oto zmiany i nowości. stolen 1

Jedną z najważniejszych nowych funkcji w iOS 17.3 jest Ochrona skradzionego urządzenia. Dzięki tej funkcji Apple ma nadzieję zapewnić dodatkowe zabezpieczenie w przypadku kradzieży iPhone’a.

Dodatkowa ochrona wymaga dodatkowego uwierzytelniania Face ID lub Touch ID do wykonania niektórych czynności, takich jak dostęp do haseł zapisanych w iCloud Keychain, aplikowania o nową kartę Apple lub wyświetlania wirtualnego numeru karty Apple, wyłączania trybu zagubionego, kasowania wszystkich danych, korzystania z płatności w aplikacji Portfel, korzystania z metod płatności zapisanych w Safari, konfiguracji nowego urządzenia za pomocą iPhone’a.

W przypadku najbardziej wrażliwych czynności, takich jak zmiana hasła do konta Apple ID, funkcja wprowadza jednogodzinną opóźnienie po uwierzytelnieniu biometrycznym. Użytkownik musi uwierzytelnić się za pomocą Face ID lub Touch ID, poczekać godzinę, a następnie ponownie uwierzytelnić się za pomocą Face ID lub Touch ID. W przypadku, gdy iPhone znajduje się w miejscach, które użytkownik uważa za znajome, takich jak dom lub miejsce pracy, opóźnienie to nie występuje.

Nowość może użytkownik włączyć w aplikacji Ustawienia, w sekcji Face ID i kod dostępu. Funkcja ta pojawi się we wszystkich modelach iPhone kompatybilnych z iOS 17.3.

Współdzielone listy odtwarzania w Apple Music

iOS 17.3 zostanie wydany w przyszłym tygodniu ciekawostki system iOS 17.3, kiedy iOS 17.3, iOS 17.3, finalna wersja iOS 17.3, data wydania iOS 17.3  Apple oficjalnie potwierdziło,  że w przyszłym tygodniu wypuści finalną wersję systemu dla iPhone'ów - iOS 17.3. Co się zmieni? Oto zmiany i nowości. AppleMusic iOS17

Kolejną nową funkcją wprowadzoną w iOS 17.3 jest możliwość tworzenia współdzielonych list odtwarzania w Apple Music. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą zapraszać znajomych do dodawania, zmieniania kolejności i usuwania utworów z listy odtwarzania. Co więcej, można również zostawiać animowane emotikony obok utworów na liście odtwarzania.

Ta funkcja pierwotnie miała zostać wprowadzona w iOS 17.2, jednak została usunięta pod koniec okresu testów beta. Teraz jednak Apple potwierdziło, że zostanie ponownie wprowadzona w iOS 17.3.

Tapeta Unity Bloom

iOS 17.3 zawiera również nową tapetę Unity Bloom dla blokady ekranu iPhone’a. Ta tapeta została stworzona jako wyraz wsparcia dla społeczności czarnoskórych. Składa się z konturu kwiatów, które nabierają kolorów po aktywacji ekranu.

iOS 17.3 zostanie wydany w przyszłym tygodniu ciekawostki system iOS 17.3, kiedy iOS 17.3, iOS 17.3, finalna wersja iOS 17.3, data wydania iOS 17.3  Apple oficjalnie potwierdziło,  że w przyszłym tygodniu wypuści finalną wersję systemu dla iPhone'ów - iOS 17.3. Co się zmieni? Oto zmiany i nowości. tapeta

Apple twierdzi, że “kwitnące kwiaty i żywe kolory symbolizują panafrykanizm i pokolenia pracujące razem, aby zwalczać niesprawiedliwość i usuwać systemowe bariery”.

Jak widzicie aktualizacja, która wprowadzi kilka fajnych funkcji. System iOS 17.3  ma oficjalnie pojawić się w przyszłym tygodniu. Oczywiście, gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 234

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top