ios17 1

iOS 17 będzie miał zupełnie nową aplikację Wiadomości

W iOS 17 podobno pojawi się zupełnie nowa aplikacja Wiadomości w której dodane zostaną nowe pokoje rozmów, klipy wideo i wiele innych rzeczy.

Mówi się, że aplikacja otrzyma m.in. nowe funkcje czatu w AR. Nowość będzie działać  z zestawem AR firmy Apple, który ma zadebiutować w przyszłym roku.

iOS 17 będzie miał zupełnie nową aplikację Wiadomości ciekawostki nowości w iOS 17, iOS 17, co nowego w iOS 17  W iOS 17 podobno pojawi się zupełnie nowa aplikacja Wiadomości w której dodane zostaną nowe pokoje rozmów, klipy wideo i wiele innych rzeczy. ios16 3

Dla przypomnienia dodamy, ze w iOS 16 Apple wprowadziło niewiele nowych funkcji do aplikacji Wiadomości, w tym możliwość edytowania lub usuwania ostatnio wysłanej wiadomości, oznaczania wątków jako nieprzeczytanych i nie tylko, więc kolejna poprawa w przyszłym roku wydaje się prawdopodobna — zwłaszcza jeśli wiąże się z wydaniem zestaw AR/VR.

Mark Gurman z Bloomberga, który często ujawnia dokładne informacje, powiedział, że zestaw AR skupi się na grach, oglądaniu filmów i komunikacji. Wierzy, że Memoji i SharePlay mogą być podstawowymi funkcjami, może zawierać zupełnie nowy system operacyjny o nazwie „rOS” lub „realityOS”, wewnętrznie o nazwie kodowej „Oak”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top