ios17

iOS 17 beta 5 i iPadOS 17 beta 5 dostępne!

iOS 17 beta 5 i iPadOS 17 beta 5, czyli najnowsze wersje systemów mobilnych firmy Apple właśnie zostały udostępnione deweloperom. Co się zmieniło?

Nowe oprogramowanie przynosi zaawansowane funkcje i modyfikacje, które wzbogacają doświadczenie użytkowników. Wraz z każdą aktualizacją, Apple kontynuuje pracę nad udoskonaleniem swoich produktów,. Jeśli chodzi o nowości w iOS 17 beta 5 to z oficjalnej listy wynika, ze system skupia się jedynie na poprawkach błędów.

Właśnie zabieramy się za instalację i jeśli podczas przeglądania systemu napotkamy coś o czym należy wspomnieć napiszemy o tym w kolejnym wpisie w którym przedstawimy wszystkie nowości w piątej już becie systemu iOS 17.

Co nowego w iOS 17

iOS 17 beta 5 i iPadOS 17 beta 5 dostępne! ciekawostki lista zmian i nowości w iOS 17 beta 5, iPadOS 17 beta 5, iOS 17 beta 5, co nowego w iOS 17 beta 5  iOS 17 beta 5 i iPadOS 17 beta 5, czyli najnowsze wersje systemów mobilnych firmy Apple właśnie zostały udostępnione deweloperom. Co się zmieniło? iOS17 5

Jeśli chodzi o kluczowe  innowacje i zmiany w “siedemnastce” to na pewno pierwszą i jedną z ważniejszych zmian jest  personalizacja wyglądu połączeń. Teraz możemy dostosować ekran podczas odbierania rozmów, co pozwala nam nadać unikalny wygląd dla każdej osoby, która dzwoni. Ta nowa funkcja daje nam możliwość wyrażania naszej indywidualności i gustu, dodając przyjemny akcent do naszych interakcji telefonicznych.

Kolejną fascynującą innowacją jest interaktywna poczta głosowa. Dzięki niej możemy czytać transkrypcje naszych wiadomości głosowych w czasie rzeczywistym. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, możemy nadal zapoznać się z treścią wiadomości, co ułatwia komunikację i sprawia, że jest bardziej dogodne dla naszego stylu życia.

W ramach usprawnień w aplikacji iMessage, Apple gruntownie odświeżyło interfejs, wprowadzając szereg zmian, które zwiększają przejrzystość i intuicyjność. Nowy, bardziej ukryty interfejs sprawia, że aplikacja wygląda bardziej uporządkowana, a nowa funkcja “Zamelduj się” pozwala nam kontrolować udostępnianie naszej lokalizacji bezpośrednio z aplikacji Wiadomości.

Oprócz tego, w rozmowach grupowych, Apple wprowadziło “Strzałkę nadrabiania zaległości”, co ułatwia nam szybkie sprawdzenie pierwszej nieprzeczytanej wiadomości w grupie. Dodatkowo, dzięki ulepszonym opcjom wyszukiwania, możemy łatwiej odnaleźć poszukiwane informacje.

Naklejki również przeszły gruntowne zmiany, stając się jeszcze bardziej interaktywne. Teraz wszystkie emotikony są dostępne jako żywe naklejki, które możemy dodawać do naszych rozmów, dodając więcej zabawy i emocji do naszych wiadomości. Funkcja usuwania tła w iOS 17 pozwala przekształcić dowolny obiekt z obrazu w naklejkę, dając nam więcej możliwości personalizacji.

Ponadto, Apple wprowadziło tryb StandBy dla iPhone’a w orientacji poziomej, dzięki czemu nasze urządzenie staje się małym centrum kontroli dla naszego smart home. Możemy na nim wyświetlać przydatne informacje, takie jak kalendarz, aktualny czas i elementy sterujące naszym inteligentnym domem, co zapewnia większą wygodę w korzystaniu z urządzenia.

Wraz z beta-testami iOS 17 i iPadOS 17, Apple podkreśla swoje zaangażowanie w doskonalenie swoich systemów operacyjnych. W ciągu najbliższych tygodni użytkownicy będą mieli możliwość zgłębienia wszystkich zmian i nowości wprowadzonych w tych wersjach.

Jednak należy pamiętać, że to są wersje beta, które są przeznaczone dla deweloperów i testerów, więc mogą zawierać błędy i nieprawidłowości. Zaleca się, aby unikać instalowania oprogramowania beta na swoich głównych urządzeniach, ponieważ stabilne, publiczne wersje systemów iOS i iPadOS zwykle zostaną wydane w późniejszym czasie.

Nie możemy się doczekać, aż ostateczne, stabilne wersje tych systemów trafią do wszystkich użytkowników i przyniosą jeszcze więcej nowości i funkcji, które poprawią nasze doświadczenie z urządzeniami Apple.

Na koniec warto zauważyć, że Apple udostępniło dziś również piąte wersje beta systemów macOS 14, watchOS 10 oraz tvOS 17.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 244

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top