ios17 1

iOS 17 nie będzie nudny, Apple szykuje przydatne nowości

Według informacji z Bloomberga, nadchodzący system Apple, iOS 17, będzie zawierał kilka nowych funkcji, które miały być początkowo dostępne w iOS 18.

Te informacje zdementowały wcześniejsze doniesienia, że iOS 17 będzie nudny i bez innowacji.

iOS 17 – co nowego

iOS 17 nie będzie nudny, Apple szykuje przydatne nowości ciekawostki wydajność, WWDC, wirtualna rzeczywistosc, watchOS 10, udoskonalenia, tvOS 17, system iOS 18, Steve Jobs Theatre, poprawki błędów, nowe funkcje, Mark Gurman, macOS 14, iOS 18, iOS 17, Bloomberg, AR/VR, Apple iOS 18, Apple  Według informacji z Bloomberga, nadchodzący system Apple, iOS 17, będzie zawierał kilka nowych funkcji, które miały być początkowo dostępne w iOS 18. iOS17 1

Apple pierwotnie planowało skupić się na poprawce błędów i wydajności w iOS 17, ale z obawy o przyjęcie systemu przez użytkowników, zdecydowano się na dodanie nowych funkcji. Istniejące funkcje systemu iOS zostaną również rozszerzone i staną się bardziej złożone, co zadowoli użytkowników.

Nie wiadomo dokładnie, jakie nowe funkcje zostaną dodane w iOS 17, ale reporterzy twierdzą, że będą one skupiać się na rozwiązaniu problemów, z jakimi do tej pory borykali się użytkownicy systemu. To oznacza, że iOS 17 będzie bardziej użytkownikocentryczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Apple zawsze stawiało na aktualizacje swojego systemu operacyjnego i utrzymywanie użytkowników na najnowszych wersjach iOS. To ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia im bezpieczeństwa dzięki aktualizacjom. Nowe funkcje w iOS 17 mogą zachęcić użytkowników do szybszej aktualizacji swojego systemu, a tym samym pomóc w utrzymaniu ich na najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Wniosek jest taki, że iOS 17 zapowiada się obiecująco, a Apple postanowiło włożyć dodatkowy wysiłek, aby ulepszyć system i sprostać oczekiwaniom użytkowników. Czekamy z niecierpliwością na więcej szczegółów na temat nowych funkcji i mamy nadzieję, że będą one spełniać nasze oczekiwania.

Data wydania, premiery finalnej wersji iOS 17

iOS 17 nie będzie nudny, Apple szykuje przydatne nowości ciekawostki wydajność, WWDC, wirtualna rzeczywistosc, watchOS 10, udoskonalenia, tvOS 17, system iOS 18, Steve Jobs Theatre, poprawki błędów, nowe funkcje, Mark Gurman, macOS 14, iOS 18, iOS 17, Bloomberg, AR/VR, Apple iOS 18, Apple  Według informacji z Bloomberga, nadchodzący system Apple, iOS 17, będzie zawierał kilka nowych funkcji, które miały być początkowo dostępne w iOS 18. iOS17

Data wydania finalnej wersji iOS 17 zależy od daty premiery nowych modeli iPhone 15. W ostatnich latach Apple prezentowało nowe modele iPhone’ów zwykle we wrześniu, najczęściej w drugim tygodniu miesiąca. Przyjmując więc, że Keynote odbędzie się we wtorek lub środę, nowe iPhone’y powinny zostać pokazane 5 lub 6 września albo 12 lub 13 września.

W ciągu kilku dni od premiery nowych modeli iPhone’ów, Apple zwykle udostępnia nową wersję iOS. W ciągu tygodnia od premiery nowych telefonów, zaczyna się ich sprzedaż. Biorąc to wszystko pod uwagę, można przypuszczać, że iOS 17 dla wszystkich użytkowników będzie dostępny około 20 września, lub tydzień wcześniej, w przypadku wcześniejszego wprowadzenia i uruchomienia sprzedaży telefonów.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top