iOS 9.3 dodaje nowy skrót w Centrum Sterowania polecane, ciekawostki tryb nocny w iOS 9.3, tryb nocny w iOS 9, tryb nocny w centrum sterowania, tryb nocny, skrót do trybu nocnego w iOS 9.3, skrót do trybu nocnego w iOS 9, iPhone, iPad, Apple  Jedną z nowości w iOS 9.3 będzie ?Night Shift?, czyli tryb nocny. W pierwszej becie iOS 9.3 aktywacja trybu odbywa się tylko z poziomu ustawień, ale wszystko na to wskazuje, że w finalnej wersji iOS 9.3 się to zmieni. iOS9

iOS 9.3 dodaje nowy skrót w Centrum Sterowania

Jedną z nowości w iOS 9.3 będzie ?Night Shift?, czyli tryb nocny. W pierwszej becie iOS 9.3 aktywacja trybu odbywa się tylko z poziomu ustawień, ale wszystko na to wskazuje, że w finalnej wersji iOS 9.3 się to zmieni.

Na kanadyjskiej stronie Apple pojawiła się grafika pokazująca iPada z wysuniętym Centrum Sterowania w którym to umieszczony jest dodatkowy skrót aktywujący tryb nocny (patrz niżej).

iOS 9.3 dodaje nowy skrót w Centrum Sterowania polecane, ciekawostki tryb nocny w iOS 9.3, tryb nocny w iOS 9, tryb nocny w centrum sterowania, tryb nocny, skrót do trybu nocnego w iOS 9.3, skrót do trybu nocnego w iOS 9, iPhone, iPad, Apple  Jedną z nowości w iOS 9.3 będzie ?Night Shift?, czyli tryb nocny. W pierwszej becie iOS 9.3 aktywacja trybu odbywa się tylko z poziomu ustawień, ale wszystko na to wskazuje, że w finalnej wersji iOS 9.3 się to zmieni. trybnocny 1

Jak wiecie w pierwszej becie przycisk jeszcze nie jest dostępny, ale najprawdopodobniej zostanie on dodany już w kolejnej wersji iOS 9.3, która powinna zostać udostępniona deweloperom już w przyszłym tygodniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top