OneTech07.10.2019
iPhone 11 Pro Max – najlepszy smartfon na świecie

Specjaliści Consumer Reports dotarli do nowych smartfonów Apple i ocenili je. W tym roku Apple zdołało powrócić na szczyt, pokonując Samsunga.

Zdaniem specjalistów w chwili obecnej iPhone 11 Pro Max najlepszym jest smartfonem na świecie. Urządzenie otrzymało 95 punktów na 100 możliwych. Na drugim miejscu z 92 punktami jest iPhone 11 Pro, a pierwszą trójkę zamyka Samsung Galaxy S10+ z 90 punktami. iPhone 11 uzyskał 89 punktów, zajmując ósme miejsce i przegrywając z niektórymi z obecnych flagowców Samsunga oraz iPhone XS.

Pierwszą rzeczą, na którą zwrócili uwagę eksperci, jest długa praca na baterii. iPhone 11 Pro Max uzyskał wynik 40,5 godziny w teście źródłowym w porównaniu do 29,5 godziny w przypadku iPhone’a XS Max. iPhone 11 Pro pracował 34 godziny, a iPhone 11 – 27,5 godziny.

Źródło bardzo wysoko oceniło aparat, a także wytrzymałość urządzeń. O tym, że nowe iPhone’y są bardzo wytrzymałe mogliśmy się już przekonać jakiś czas temu oglądając specjalne drop testy. Możecie je zobaczyć w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl