iphone samsung

iPhone 13 Pro Max pokonuje Samsunga Galaxy S21 Ultra w teście baterii

Po teście aparatu iPhone 13 Pro Max przyszedł czas na kolejny test. Tym razem porównamy czas pracy baterii tegorocznego “Maxa” z baterią Samsunga Galaxy S21 Ultra.

Autorzy kanału Phone Buff, za pomocą specjalnego robota postanowili sprawdzić czas pracy baterii iPhone 13 Pro i Samsung Galaxy S21 Ultra.

Po licznych recenzjach, które chwalą żywotność baterii iPhone 13 Pro Max i nazywają go niesamowitym, rekordowym i tak dalej sprawdźmy jak wypadnie w teście i porównamy go z baterią S21 Galaxy Ultra. Przypomnijmy, że pojemność baterii smartfona znacznie wzrosła i wynosi 4352 mAh. S21 Ultra ma baterię o pojemności 5000 mAh.

Test czasu pracy baterii iPhone 13 Pro Max

Na powyższym wideo dokładnie widać już od pierwszych minut, który smartfon będzie miał dłuższą żywotność baterii. W ciągu pierwszej godziny w trybie rozmowy iPhone 13 Pro Max stracił zaledwie 1% baterii wobec 5% konkurenta. Również nowy iPhone znacznie lepiej wypadł podczas pracy w przeglądarce oraz w grach. W efekcie flagowiec Apple’a okazał się bezapelacyjnie lepszy i wygrał test. iPhone 13 Pro Max uzyskał wynik nieco ponad 12 godzin użycia w porównaniu do dziewięciu i pół godziny dla flagowego Samsunga.

Co Wy na to?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry