iPhone 14 Pro bez notcha potwierdzony. Wyciekło pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza ciekawostki jak bedzie wygladac iphone 14, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iphone 14 kiedy, iphone 14 bez notcha  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza iPhone 14 Pro, które pokazuje, że najnowszy smartfon nie będzie miał słynnego notcha. iphone14pro 1300x700

iPhone 14 Pro bez notcha potwierdzony. Wyciekło pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza iPhone 14 Pro, które pokazuje, że najnowszy smartfon nie będzie miał słynnego notcha.

Jak widzicie na poniżej grafice ekran tegorocznego iPhone’a może posiadać nie jedno wycięcie (owalne), jak wcześniej informowaliśmy, ale dwa (okrągłe i owalne). Wcześniej zakładano, że otwór w ekranie będzie przeznaczony tylko dla przedniego aparatu, a moduły systemu Face ID znajdą się pod powierzchnią ekranu.

iPhone 14 Pro bez notcha potwierdzony. Wyciekło pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza ciekawostki jak bedzie wygladac iphone 14, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iphone 14 kiedy, iphone 14 bez notcha  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie modułu wyświetlacza iPhone 14 Pro, które pokazuje, że najnowszy smartfon nie będzie miał słynnego notcha. ip14

Źródło informuje również, że wszystkie tegoroczne modele iPhone 14 otrzymają nowy aparat do selfie, umieszczony w owalnym wycięciu ekranu, który będzie miał szerszy kąt, co oznacza, że ​​w kadr zmieści się więcej osób, a dokładność systemu Face ID zostanie poprawiona.

Jak Wam się podoba ta zmiana?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top