iPhone 14 Pro - ile RAM-u będzie miał najnowszy smartfon Apple? ciekawostki iPhone 14 Pro ile RAM  iPhone 14 Pro, to najnowszy smartfon firmy Apple, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już za nieco ponad 7 miesięcy. Ile RAM-u będzie posiadał? iPhone14Pro 1300x700

iPhone 14 Pro – ile RAM-u będzie miał najnowszy smartfon Apple?

iPhone 14 Pro, to najnowszy smartfon firmy Apple, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już za nieco ponad 7 miesięcy. Ile RAM-u będzie posiadał?

Apple umieści w iPhone 14 Pro 8 GB pamięci RAM. Zostało to zgłoszone przez użytkownika o pseudonimie yeux1122 na koreańskim blogu Naver. Jak twierdzi dowiedział się o tym ze swoich źródeł w łańcuchu dostaw. Nie ujawnił innych szczegółów dotyczących nowego iPhone’a.

iPhone 14 Pro - ile RAM-u będzie miał najnowszy smartfon Apple? ciekawostki iPhone 14 Pro ile RAM  iPhone 14 Pro, to najnowszy smartfon firmy Apple, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już za nieco ponad 7 miesięcy. Ile RAM-u będzie posiadał? iPhone14Pro 1

Wcześniej yeux1122 ujawnił, że iPad mini 6. generacji będzie miał wyświetlacz o przekątnej 8,7 cala. Jego informacje niestety okazały się wtedy nieprawdziwe: w rzeczywistości nowy iPad mini ma ekran o przekątnej 8,3 cala.

Ale w przypadku iPhone’a 14 Pro analityk Jeff Pu wypowiedział już kilka tygodni temu, że najnowsze modele Pro iPhone mają być wyposażone w  8 GB pamięci RAM. Dlatego niewykluczone, że Apple naprawdę zdecydowało się na zwiększenie ilości pamięci w przyszłych iPhone’ach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top