iphone15 2

iPhone 15 i iPhone 15 Plus mogą być dostępne w jasnozielonym kolorze

Prezentacja serii iPhone’ów, iPhone 15 i iPhone 15 Plus już tuż, tuż, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji  na temat specyfikacji i kolorystyki urządzeń.

Autorem ostatnich przecieków jest na pewno dobrze wam znany informator, @MajinBuOfficial, który ujawnił, że oba modele podstawowych wersji 15 mogą zadebiutować w innowacyjnym, jasnozielonym wykończeniu.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple decyduje się na wprowadzenie zielonej gamy kolorystycznej w swoich produktach. Na przykład iPhone 12 był dostępny w podobnym odcieniu, a obecnie wycofywany iPhone 12 Mini również oferował taką opcję.

Jasnozielony iPhone 15 | iPhone 15 Plus

iPhone 15 i iPhone 15 Plus mogą być dostępne w jasnozielonym kolorze ciekawostki iPhone 15 Plus, iPhone 15  Prezentacja serii iPhone'ów, iPhone 15 i iPhone 15 Plus już tuż, tuż, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji  na temat specyfikacji i kolorystyki urządzeń. iP12

Niejasne pozostaje jednak, czy nowy odcień zielonego zostanie wprowadzony już we wrześniu tego roku, czy też będzie to część wiosennej aktualizacji kolekcji w 2024 roku.

Warto zauważyć, że @MajinBuOfficial nie jest jedynym autorem przecieków, który podzielił się tą informacją. Podobne doniesienia pojawiły się również na profilu @URedditor, co dodatkowo podsyca oczekiwania i spekulacje wśród fanów marki.

Jeżeli chodzi o pozostałe opcje kolorystyczne, które mogą być dostępne dla iPhone 15 i iPhone 15 Plus, lista jest zróżnicowana. Według dotychczasowych informacji, urządzenia te będą również oferowane w klasycznych kolorach takich jak czarny, biały, niebieski, żółty i różowy. Tradycyjnie, Apple ma także w zwyczaju wypuszczania wersji (PRODUCT) RED swoich flagowych modeli. Ta czerwona odmiana nie tylko prezentuje się stylowo, ale również wspiera Global Fund – organizację angażującą się w walkę z HIV/AIDS, gruźlicą i malarią, głównie na obszarze Afryki Subsaharyjskiej.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne informacje od Apple, które mają zostać ujawnione na zaplanowanej prezentacji. Biorąc pod uwagę wcześniejsze strategie firmy, możliwe jest, że zielony iPhone 15 i iPhone 15 Plus mogą być dostępne jako limitowana edycja, wprowadzona w późniejszym terminie, co tylko podniesie ich ekskluzywność i atrakcyjność na rynku.

A co wy o tym sądzicie? Jak wam się podoba taki kolor iPhone? Dajcie koniecznie znać w komentarzach poniżej lub na naszym Twitterze – link do profilu znajdziecie na górze story.

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 131

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top