iPhone 7 - nowe plotki polecane, ciekawostki Plotki, kiedy premiera iPhone 7, iPhone bez pasków na anteny, iphone bez pasków, iPhone 7, iPhone, Apple, antena w iPhone, antena iPhone  Prezentacja i premiera iPhone 7 i 7 Plus dopiero pod koniec przyszłego roku, a w sieci ciagle pojawiają się nowe plotki na nadchodzących iPhone'ów. iPhone6s.onetech.pl

iPhone 7 – nowe plotki

Prezentacja i premiera iPhone 7 i 7 Plus dopiero pod koniec przyszłego roku, a w sieci ciagle pojawiają się nowe plotki na nadchodzących iPhone’ów.

Najnowsze plotki mówią o tym, że kolejna generacja iPhone’ów będzie miała inną obudowę, a dokładniej zostanie ona wykonana z nowego materiału, który pozwoli całkowicie wyeliminować paski antenowe, które znajdują się w tej chwili z tyłu obudowy iUrządzenia. To nie wszystko. Oprócz tego nowy iPhone 7 ma być wodoodporny.

Największym dostawcą nowych obudów ma być firma Catcher Technologies. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda smartphone z Cupertino bez pasków antenowych.
iPhone 7 - nowe plotki polecane, ciekawostki Plotki, kiedy premiera iPhone 7, iPhone bez pasków na anteny, iphone bez pasków, iPhone 7, iPhone, Apple, antena w iPhone, antena iPhone  Prezentacja i premiera iPhone 7 i 7 Plus dopiero pod koniec przyszłego roku, a w sieci ciagle pojawiają się nowe plotki na nadchodzących iPhone'ów. 234392 1280

Jak Wam się podoba?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top