iPhone SE 3 - cena, premiera, specyfikacja ciekawostki specyfikacja iPhone SE 3, Specyfikacja, iPhone SE 3 kiedy, iPhone SE 3, cena iPhone SE 3, Apple iPhone SE 3  Według chińskiego źródła, powołując się na tajwański zasób DigiTimes, który zbiera dane z łańcucha dostaw komponentów dla różnych firm, Apple wypuści iPhone SE 3 w pierwszej połowie przyszłego roku. iPhoneSE3 1300x700

iPhone SE 3 – cena, premiera, specyfikacja

Według chińskiego źródła, powołując się na tajwański zasób DigiTimes, który zbiera dane z łańcucha dostaw komponentów dla różnych firm, Apple wypuści iPhone SE 3 w pierwszej połowie przyszłego roku.

Nowość, powinna pojawić się na sklepowych półkach w marcu-kwietniu przyszłego roku. Jeśli chodzi o specyfikację to platforma sprzętowa smartfona będzie oparta na SoC Apple A15. Dla przypomnienia dodamy, że procesor A15 montowany jest w serii iPhone 13. Co więcej, zapowiada się też wsparcie dla sieci 5G – ale to już wiemy od dawna.

iPhone SE 3 - cena, premiera, specyfikacja ciekawostki specyfikacja iPhone SE 3, Specyfikacja, iPhone SE 3 kiedy, iPhone SE 3, cena iPhone SE 3, Apple iPhone SE 3  Według chińskiego źródła, powołując się na tajwański zasób DigiTimes, który zbiera dane z łańcucha dostaw komponentów dla różnych firm, Apple wypuści iPhone SE 3 w pierwszej połowie przyszłego roku. iPhoneSE3

Jeśli chodzi o cenę, to źródło podaje, że iPhone SE 3 ma kosztować 400 dolarów. Smartfonowi przypisuje się też 4,7-calowy ekran i 3 GB RAM-u.

Kto z Was czeka na kolejną generację modelu SE ? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top